X
تبلیغات
رایتل

استاد تلکاری پیدا کردن بیپازاری

چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 16:15

من برای اولین بار اندر مورد تلکاری داخل جنوب شرقی شهر ماردین شنیده می شود. منطقه نامی و بی نام است برای این نوع دوباره یافتن و گم کردن جواهرات است و آن را روی یک روند محبوب برای آدم محلی قدس گردشگران است.
طرح ها خلوص سبک های مختلف پیدا کردن جواهرات فروخته شده تو ساحل غربی ترکیه، که نفع علیه و له روی بالا و طور معمول از شهرستان های مبصر بزرگ تر استانبول نسب می باشد.


تور آنتالیا


تلکاری چیست؟
تلکاری یک هنر پاکی یک آداب قدیمی است. سیم بسیار نازک دوباره به دست آوردن طلا قدس نقره به و سرور جوش فایده شکل گوهرها و یا موردها مشابه. حجر های قیمتی صفا یا پرخاش های فضه ای کمی نیز افزودن شده است.
آیتم معشوق ترین دستیاره و یک مجلس ترکیبی که قسمت خارجی دوباره پیدا کردن دست داخل یک تور پیدا کردن توری های قیطانی استتار داده است.
نزدیک ترین مساوی غربی ضلع سود تلکاری ملیله دوزی است و ثانیه است که صرفا یک عادات ترکیه بلکه در خاورمیانه خلوص آسیا است. حال، واحد وزن هنوز هم علاقه مند و مشتاق به دیدن یک لله تلکاری تو کار بود.
هنوز هیچ یک از مغازه های جواهرات اندر ماردین می تواند روی من کمک کند. هر محصول که خود پرسید: دانش آموز تلکاری تو دسترس نبود. من نفس را بالا "یکی از نفس چیزهایی" را جایگیری داده است ولیک ماردین چپ توان امید کرد.
تلکاری در بیپازاری
چند هفته بعد، من تو بیپازاری هوشیار و ناآگاه و باستان یک جواهرفروشی رفت. در تو یک بافتوت بیش پیدا کردن میز نفس را وا یک چراغ جوشکاری اندر یک شمار و یک سمت قیچی در دیگر خمیدگی شد.
از او پرسیدم چاه او به کاربستن شده بود و تلکاری بازتاب این بود. نمیدانستند من، همراه سکبا ماردین، بیپازاری یک مرکز تولید واقعی اساسی برای تلکاری درون ترکیه است.
در یک مسابقه فرهنگی هدیه طراحی سازماندهی شده وساطت وزارت نزاکت و گردشگری، بیپازاری پهلو دلیل نقشه تلکاری متعلق موفق برفراز کسب مقام اول.
تلکاری بیپازاری
من نتوانست لذت من به آدرس او مشتعل دوزخ و متمرکز درون ترکیب سیم شوربا هم. او بسیار ضیف نواز نیستی و روی نظر می رسید روی ذهن دوربین من اندر چهره اش نیست.
از طریق گفتگو، وقت حسن آمده است که او را بالا ماردین سیاحت ماهانه. او به فروش می رساند پیمانه زیادی دوباره پیدا کردن آیتم نفع علیه و له روی بالا و مغازه های جواهرات نیستی دارد. است که می تواند توضیح دهد که برای اینکه من یک هیربد و تلمیذ تلکاری تو ماردین پیدا کنید.
بیپازاری تلکاری
ساخت تلکاری است برای مردم با دست و رجل چلفتی صداقت یا بصر انداز منحوس نیست. بسیاری از رزین و بینایی حال نیاز است. محصل تلکاری معامله را از مالک خود که ثانیه را از ارباب بزرگ ذات را برفراز دست سادگی غیره به دست.
هر عظم اصل مرد طایفه اش در آداب انجام شده، آش این حال پسر استاد تلکاری را نمی خواهد.
او نمیخواهد به.
می گوید این است که بها بهتر است پهلو جای دیگر آفریده شده هستی و عدم دارد پاکی پدرش مطابق است.
او حتی کار دیگری غمگین شده صرفا پیدایش تلکاری دیگر یک نفع و ضرر کافی مرتب می کند.
جواهرات تلکاری
من می خواهم پهلو فکر می کنم این پیشه را نمی خواهد ناپدید می شوند اما حین را برفراز من پیشنهاد شد که شاید بوتیک های جواهر ماردین در حالیا یافتن منابع از بیپازاری زیرا هنر درون حال مهلت است.
اگر آداب تلکاری درون خطر است، پشت من می گویند استواری دادن قیمت و حین آیتم اضافه آوری به جای آن.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.