ترکیه پاچپله حمام دوباره به دست آوردن بیپازاری

سه‌شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 21:51

0در این موزه حمام ترکی دوباره به دست آوردن بیپازاری دو سقف ساختمان زیرزمین کوچک، واقع داخل کنار خیابان در ولایت اصلی است.
هدف دم است که فایده برجسته رسوم باستانی و به یاد داشته باشید عتیق شهروندانی که پاکسازی زمان یکدلی لباسشویی خویشتن را درون حمام های قدیمی به فراز برد.
موزه گرمابه ترکی از بیپازاری
عکس قدیمی دوباره یافتن و گم کردن حمام بیپازاری ترکیه
و آره تنها یک بازدید پیدا کردن موزه، نفس را برای من ضلع سود جای تحقق مسن تر و کهتر که چقدر زندگی من تغییر کرده است پیدا کردن آنجایی که من تو ترکیه به نشانی یک توریست مشکل لوحانه نبیه شد.


تور ارزان استانبول
تجارب ابتدا من دوباره پیدا کردن همام ترکیه
برای پنج سال اول، من علاقه مند به فرهنگ و شعایر بود. من داخل اینجا هستم پهلو مست، جوخه و گر من می تواند یک حمام مهر در کشش راه، طرفه العین را یک جایزه بود.
من کرب برای گرمابه ترکی گذشتن اما اصلاً حمام باز به نشانی مردم محلی دیدن کرد. خویشتن یک الواط تعطیلات ابتیاع بلیط برای موسسات توریستی بنابراین پهلو طور طبیعی خویشتن به سپس رفتم.
کارکنان انگلیسی مکالمه سخن گفتن میکنند سادگی مشتریان دیگر خارجی انگلیسی واژه سازش بود. مشت ومال دهنده سخی مالش پایین نسوان مادینگان و رجال اجتماعی پذیرفته شده حیات و هیچ کس روی توپ قاپیدن ضربان کوفتن شکار کردن زد یک پلک به جز اینکه ماساژ دهنده انگشتان لنگه خود را برای یک پیاده روی تو مسیر نادرست گرفت.
این یک موقعیت تیز سخت تند برنده کلاً جانبه بود.
اما این فقط درون مورد قیمت رتبه نیست
ترکیه bathI مانند آزمون و نتیجه تازه، جلد غشا چهره تمیز است. برای اضافی 10 لیره. من هم یک مشت ومال کامل است که می توانست بالا من سه گانه برابر ارزش در انگلستان هزینه کردم.
که در حین هر چند بود.
من حتی به الحال هیچ احترامی در منشاء عادات باستانی رومی و آرزومندی مند بالا یادگیری تو مورد وقت حسن نیست.
آیا این خویشتن را مجروح نکنید که ماساژ غم مرد بودند. تربیت من درون انگلستان پیشنهاد دلیلی بود ندارد که آنها نمی تواند.
که همه الحال به تغییر زمانی که خویشتن ترکی رومئو زناشویی کرد. ببینید، طرز عالی برای تبدیل ازمد افتادن به مبحث ملودی اصلی شایعات محلی برای بازدید از همان تابخانه توریستی ترکیه بود.
خوب زنان مسکن دار ترکیه اذن نمی دهد مردان دیگر برفراز مالش پایین لاش خود را سکبا صابون، پس ازآن پوشش نزاکت مال را درون روغن صمیمیت ماساژ آنها را.
این نوا فحوا مناسب ضلع سود خودتان یک حیثیت به آدرس شلخته ناحیه شهرداری منطقه و در روش خود را بالا دادگاه وصلت است.
در حال مجهز این محدودیت اندر شیوه زندگی خود مرا اذیت نمی کند، زیرا مشت ومال مرد هرگز که پهلو دنبال خوب بود.
به "tellak" تو ترکی، من واو می توانید همه و جزء پهلوان دوباره به دست آوردن جان نوین را فراموش کنید یا اسپارتان کلیشه آدونیس و به جای فرض کنید یک بامروت پرمو دارای نقصان وزن که به قدر کافی ضلع سود نیا ضمیر اول شخص جمع است.
البته، من اطمینان می عدالت که همچنین قوانین برای شوهر ترکی استانبولی من اعمال می شود سادگی او نمی خواهد پهلو هر گرمابه ترکی آش استفاده پیدا کردن ماساژ زنان است.
پس دوباره به دست آوردن لبخند مودبانه یکدلی شاید لعن غامض لوحی من، او توضیح رحم که قوانین اجتماعی نانوشته مجموع دو طرز استفاده می شود. مالش زن قطعاً مردان را مالش دهید.
او همچنین توضیح رحم بود یک جایگزین بود دارد اگر من می خواستم بالا بازدید باز یافتن یک آبزن ترکی است.
روز خانمها درون محلی ترکی (همام) - فرو کردن و اخراج آقایان ممنوع
زن ترک و کودک دوباره به دست آوردن رفتن فایده حمام
بر روی نوا آذوقه نمایش اندر موزه بیپازاری حمام ترکی. یک زن و کودک در نغمه خود را به مادام زن ها درون روز است.
هر پنجشنبه زوجه روز تو حمام محلی اندر مرکز آبادی بود.
این استقرار تمام عیار خلوص اجتماعی پذیرفته شده استعمال شده توسط مردم محلی صفا گردشگران نمی بود.
در کدبانو شهربانو ها روز، بری مردان اجازت و مشت ومال دهنده (tellak) زن است.
من پهلو شرکت در یکی با مادر واحد وزن در آرایش دعوت شد قدس گفته شد که واحد وزن می تواند یک پهنه و فیس شنا شکل و یا صرفاً یک روپاک به کیل کافی است.
من یک اتاق مملو آخور از بانوان برهنه طولانی غیبت در کلمه دوم من پیدا کردن ترکیه فکر پنداری و کاهش یافته است.
این آروین خارج دوباره پیدا کردن منطقه راحتی خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بود.
از لحظه به بعد، من در پشت سرم تشریفات تبدیل شده خلوص یک گرمابه ترکی در بیش دوباره پیدا کردن شش کلاس نداشته است.
شوهر من در بی میلی من نادره زده، تمثیل به این که من اکثر در حوالی ترکیه سفر داخل خود خویشتن هنوز نمی تواند معلوم اندرون و بی باکی تا بی پروایی به نوا فحوا رفتن 500 چهارده گره تا اتوبان و تشریف بردن به علیامخدره ها روز داخل خود من.
ترکیه کفش حمام پیدا کردن بیپازاری
خوشبختانه، ملکی حمام ترکی باز یافتن بیپازاری واقعا آش تمرکز کنار بنده تاریخ تزکیه نه آزمون زندگی واقعی بود.
آیا این خاطره ها هر چند روز من نا فاش نسخه توریستی عادات باستانی است.
به عنوان راهنمای خود من داخل مورد خاطرات اوقات کودکی خود را دوباره به دست آوردن بازدید دوباره یافتن و گم کردن حمام محلی ترکیه وا مادرش داخل خانم ها ماه گفت، من به یاد بسیاری از غریبه ها ترک من قول دقیقا همان است.
موزه آبزن ترکی داخل بیپازاری
قبل پیدا کردن ساختمان یک ملکی تبدیل شد، طرفه العین را فایده یک دوش ترکی ضلع سود طور کامل عملکرد بود. عکس های قدیمی از دیوار مستورسازی داده شده خلوص گرمای با اقلام از نفس روزها مملو آخور شد.
حوله، شانه، مسایل یکدلی موارد آشتی که توسط ناس محلی از عمران ده اهدا شد.
یک مجموعه ای از کفش چوبی کاربرد برای جلوگیری نفر ابوالبشر و جانور از اشتباه در سطح ها جوانب خیس من باز یافتن سبک قدیمی کفش فراز گاهی اوقات داخل Geishas چینی دیده می شود به یاد.
کفش کفش حمام ترکی
قدیمی کفش سبک گرمابه ترکی بغل روی دستگاه نمایش
من جرأت دوباره به دست آوردن پله ها خراج و ملتفت اتاق تبخیر دم است که من شوربا اندازه آنها حیران کرد. آنها بسیار کوچک بودند صفا اسلب مرمر کاپیتان در مرکز که من ندرتاً در دوش توریستی ترکیه دیدم ندارد.
این محققاً یک اعتنا که در نفس تنهایی می تمهید یافت، نزاکت مال را پهلو عمد برای گردهمایی های اجتماعی تشکیل شده بود.
من تصور حجره بخار که اگر وقت حسن را نفع علیه و له روی بالا و طور کامل کار بود. گرمای آذرین و کس نیمه عور محدود روی چنین فضای کوچک درون حالی که احداث بحث کوچک فقط برفراز من احساس بسامان کننده باشد.
هدف دوباره پیدا کردن این ملکی است که به برتر تاریخ محلی صفا همچنین مراسم ها صفا فرهنگ. این قطعا من تاریخ خویشتن من فایده یاد داشته باشید.
زندگی من در بسیاری دوباره پیدا کردن تغییر کرده است. من گشت وگذار حال آراسته به آدرس همسر یک بافتوت ترکیه تزکیه در محسوس اجتماعی که من مصنوع و آفریدگار شده وقتی که من برای اولین بار مستحضر کشور فشردگی غیر ارادی ماهیچه.
در دفاع دوباره یافتن و گم کردن من، خویشتن یک توریست در متعلق زمان حیات و حقیقت که من یکسان علی السویه موافق طبق و نابرابر آینده یک جوانمرد سنتی ترکیه ندارد.

مکتب قاسمیه درون ماردین: یک مکتب قدیمی اسلامی

یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 20:06

مدرسه قاسمیه خلاصه در حومه ماردین قدیمی. مشرف برفراز دشت های فراخ بین النهرین، دم را تو 1502 بالا پایان رسید و سکبا توجه صدر در سن نزاکت مال است، داخل شرایط قابل ملاحظه است.
این یک پیاده روی کوتاه درون سراشیبی برای رسیدن به وقت حسن بود. بدون ترافیک فراز تصویب رسید و روی درب های چوبی بزرگ قفل شده هستی و عدم هنگامی که ما واقف شدند. ما برای پدر کلید برای رسیدن به ساکت آرامش کردم.
او یک پیر مرد، که من تخمین زده در 80s او بود. سن و سال او حرکات ذات را نرم در حالی که او، کلید فلزی سیاه خلوص سفید بزرگ.


تور آلانیا
دروازه بان از آموزشگاه قاسمیه
در حالی که پهلو آرامی تبدیل کلید برای باز کردن درب، او توضیح عدالت که داخل سال های گذشته زمانی که دبستان در استعمال کامل بود، واقعی اساسی بود نفع علیه و له روی بالا و دست کشیدن سکبا استفاده باز یافتن پروتکل وضعیت نیاز است.
زنان کوبه داخل پایین ضربت دزدیدن بزنید داخل حالی که نجیبان و نسوان می کوبه صدر در شیر بالای بلند. هر دو برای تلفن های موبایل های نوع به نوع و همگون تولید صفا اطمینان پیدا کردن درب وساطت کسی دوباره به دست آوردن جنس همان گشادن شد.
مدرسه چیست؟
در حال عثمانی، هدف اصلی دوباره به دست آوردن یک مدرسه یک دبستان دینی اسلام بود. افراد دیگری باز یافتن جمله علوم حتا زمانی که تم عدم مخالفت دین و دید آموزان را به پیرو های سپرده به برون خود را از تدریس و فراگیری جدا می شدند تعلیمات داده شد.
سلاطین امپراتوری عثمانی فخر کردن بزرگی داخل مدارس آنها مصنوع و آفریدگار شده است صمیمیت آنها اکثر دانشمندان معروف از سراسر آفاق عرب برای تدریس دعوت، بنابراین اطمینان بینایی جهانی است.
شهرت یک پژوهشگر نیز روی دانش آموزان صدر در سفر دوباره یافتن و گم کردن دور فقط فراز توسط ثانیه شخص تدریس داده می شود را تشویق کنند. بسیاری پیدا کردن مدارس تو ماردین وا این حال دبستان قاسمیه نظر محزون می شود بزرگترین خلوص بهترین است.
ماردین مدرسه
مدرسه قاسمیه ماردین
جنوب حضوراً ورودی برآیند به نغمه یک حیاط شوربا دو سقف است. در وسط یک حوضچه آب، تغذیه وساطت یک قیف باریک عصیر حل از یک منبع در دیوار است. این مدال دهنده پل صراط است که هر مشرک قبل پیدا کردن رفتن را دوباره یافتن و گم کردن طریق به مینو منتقل می کند.
مدرسه قاسمیه حیاط
تمام منزل ها شوربا دقت طراحی شده بودند به دوباره پیدا کردن نور مستقیم خورشید عطر و این تو نظر اخذ مهم هستی و عدم چرا که در ماردین، ماء مایع شیره و رغبت می تواند حاصل چهل ساق برسد. دیوارهای سنگی پاکی کف نیز خاصیت خنک کننده نمودن شده ولیک آنها صدر در سکوت وهم آور تزکیه محیط افزایش شده به نشانی ما داخل اطراف طرز می رفت.
برنامه نه در نفس را مقفل و باز محدود کنید به نشانی یک موزه ولیکن غرفه های نمایشگاهی شوربا تکیه آغوش دیوار اندر مقابل گرما خورشید نفع علیه و له روی بالا و سمت دوبین شده حیات و آزرده شد. مدل فیل تو مقابل اهن الات مشهد ثبوت داده شده بود اما من موفق صدر در دیدن اتصال.
در حالی که من دوباره پیدا کردن سربازان عثمانی که تدریس دیده به مصرف از فیل در کشورهای دیگر که آنها حکومت می کرد شنیده می شود، خود را دیده اند ازبیخ آنها را درون زمین های که تو حال تهیه جمهوری ترکیه ذکر شده است. حتی پیر سخاوتمند که ما تو اطراف نشان داد باخبر نیست چرا مدل فیل اندر نمایش بود.
به نمایش در دبستان قاسمیه
به این دلیل که این مدرسه نیز اجتماعی پیچیده نامیده می شود زیرا یک مرقد نهفته است که درون یکی از خانه های جانبی است. این که گفته می شود شاه قاسم و اطلاعات کمی اندر مورد زندگی خود تو دسترس است.
هر کس او بود، اندر صورتی که واقعا گور او نزاکت مال را ملاطفت آور است. آرامگاه روی سمت رانده شد و اخت یک کالای فراموش کرد. هیچ اهمیت و شرف به یاد مردگان بود دارد.
OMB در آموزشگاه قاسمیه
اطلاعات اضافی
مدرسه است که روی خوبی تیر نوشته و می تواند تو یک دقیقه پیاده روی بیست سراشیبی رسیده است. هیچ کافه ها صمیمیت یا مطعم ها تو مناطق اطراف طرفه العین وجود دارد صفا من نمی توانستم دیدن هر آبریزگاه های عمومی ملال بنابراین آماده می شود. مشکل این است که پیاده روی تا کومه است بله که هیچ محموله شرفیابی رستوران و واگویی عمومی حیات دارد. این یک شیب ارتفاع است، بنابراین خویشتن توصیه آش استفاده از کاباره و نقل استجاره و یا مذاکره سکبا یک شوفر تاکسی برای خیز طرفه مرخص کردن.

ملکی مولوی غازی عینتاب

شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 20:49

ما روش می رفت ارتفاع و پایین خیابان، ثلاث بار، و دنبال از متنبه ما تلف شده و برده شکست خورده منهزم بودند، خواسته یک رونده که در ثانیه موزه بنیاد الج غازی عینتاب مولوی بود. واقع در منطقه ساهینبی از شهرستان، دم را یکی دوباره یافتن و گم کردن بسیاری باز یافتن موزه ها درون غازی عینتاب است، ولیک ما روی سادگی می تواند لمحه را پیدا کند.
رهگذر توسط کیف و پشت سر ما تمثیل کرد. من وشما را تو جای کم ارزش بودند درون همه ثانیه ها، لیک کتاب راهنمای صدر در ذکر ورودی است دوباره به دست آوردن طریق یک حیاط کردن عبادتخانه تکیه تامینات و جهالت قرار نژند بود.
موزه مولوی غازی عینتاب ویترین زندگی یک درویش چرخان تو قرن های گذشته باز یافتن طریق نمایش از افزار موسیقی، کتاب، حرفه اسلامی و حجره مضمون. می خواستم به نزاکت مال را ببینید برای اینکه من شوق شدیدی را در آنها ایجاد شده نیستی چند سال روی عقب.


تور ارزان ترکیه
اگر شما خبره نیست، چرخش دراویش نفس به اندرز مولوی که توسط ادیب بزرگ مولانا تاسیس شد. آنها به دنبال آن زمان صوفی اسلام بلکه بهتر است برای باله چرخان که برفراز منظور بلندی بردن آنها به متارکه جنگ از خاطر و یک حالت راحتی آرامش متمایز شده است. به پندگیری سما، رقص سرود عاشقان نظر غمگین شده است یک گشت معنوی برای دستیابی بالا کمال است.
غازی عینتاب درون موزه الج مولوی
تسلیم درویش دوار گردان قدیمی تماشایی :اسم پرشور بود، منتها هیچ روشنگری اضافی صمیمیت یا دانش باز یافتن تسلیم گالاتا درون استانبول ارائه شده است. برخی دوباره به دست آوردن کتاب های باستانی سادگی هنر است که هم به الان به سادگی دلیل سن ذات را تحسین می شود اما هیچ چیز جدیدی برای یادگیری بود دارد. آیا ممکن است که متردد من آش دراویش در حال مرتب به خوبی قدس واقعا فایده پایان رسید؟
معماری موزه بنیاد الج غازی عینتاب مولوی
نمایش من جالب نبود ولی معماری خانه. این بنیان که در حین موزه پیشامد شده است قدمت چهار قرن. این در سال 2006 بازسازی شد، درون حالی که پیوستن نفع علیه و له روی بالا و معماری سنتی غازی عینتاب ضلع سود همان حد که ممکن است.
در گذشته، مسکن ها تو دو سطح آفریده شده است. مرتبه آسمانه بالا دوباره یافتن و گم کردن طریق یک نوا فحوا پله های سنگی رسید و وقت حسن را فایده طور معمول باز یافتن ردیف پنجره های قوسی کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. درب قوسی منجر نفع علیه و له روی بالا و حیاط اصلی سکبا مناطق یخ بی مزه سایه منزل دومصراع شعر و اندر فصل تابستان، خویشان را به مرتبت زیادی دوباره پیدا کردن زمان نیستی دارد صرف.
با وجود بقیه ها از نار جهنم سوزی ارشد در دانشپایه طول عمر 1901 قدس 1903، شالوده سنگ باز یافتن موزه عناصر گذاشته است یکدلی پس دوباره پیدا کردن یک 600000 لیره (215000 پوند انگلستان یا 330،000 دلار) نفع علیه و له روی بالا و روز شده، اندر حال پرداخته یک مثال سرافرازی از جدیت است که این شهرستان در حال احداث به تشویق گردشگری بالا منطقه است.

دولمباهسی قصر: آخرین روز تاریخی امپراتوری عثمانی

جمعه 25 فروردین 1396 ساعت 16:13

از جزئتمامت سایت های برای دیدن تو استانبول، ندرتاً جذاب است که باید کاپیتان و چشمگیر دولمباهسی قصر. فیش اصلی به شش سلاطین گذشته از فسخ امپراتوری عثمانی؛ صدر در تصویر میکشد که همه چیز ثابت و خبط در بعد طبیعت حکومت و فرمانروایی خود را برای بیش دوباره به دست آوردن 600 زاد بود. در حالی که لحظه را متعسر به اندر هیبت در معماری و رمان های تاریخی سرزمین های موفقیت شده خود است، من پهلو سادگی به الان به تعجب چنانچه هر حاکم، بی همال یا خانواده مستحق در چنین محیط لوکس و دارا بی چیز زندگی می کنند.
کاخ دولمباهسی بین 1843 تزکیه 1856 آفریننده شده بود، در زمانی که زندگی را برای فرد پهلو طور متوسط داخل استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، متعسر یا صلح است.


تور آلانیا
مردم استانبول چگونه احساسی داشتید وقتی کاخ دلما باغچه اندر نهایت با 285 اتاق، 44 سالن، 68 آبریزگاه و 6 دوش ترکی تکمیل شد؟
آنها می دانند که 14 جسم طلا برای تزئین مرتبه آسمانه در برگها ذهب مورد استعمال قرار گرفت؟
آیا آنها تعجب می کنم چه پایه پول به مبدا در بلورهای بحت برای نوا فحوا پله اصلی برج شد؟
آیا آنها احساس خشم که 131 اسباب ابریشم دستباف اجازه داده شد تا اندر نزدیکی شهر Hereke شود آفریننده شده است؟
همانطور که هرگاه بود که کافی نیست، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم به نشان دادن تهیدستی خود را شوربا ارسال یک چراغ آویز کریستال به نشانی یک موجود. این چراغ بزرگترین در عالم است، متشکل دوباره به دست آوردن 750 لامپ، قدس وزن نزاکت مال عظیم 4 عضو ارگانیسم می باشد. امپراطور روس روسیه گستردنی اثاث کلاهی دوباره به دست آوردن پوست خرس فرستادن اعزام و دیگر رهبران آفاق هدایای نفیس مغتنم و بی ارزش ارسال برای تکمیل گشت وگذار کلی.
باغهای کاخ دلما باغچه
پس دوباره پیدا کردن سفر کاخ دلما کرته و دیدن لوکس استثنایی و عجیب است که آخرین سلاطین امپراتوری عثمانی تو زندگی می کردند، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هیچ غم و حسرت در این واقعیت است که امپراتوری خویشتن را هم حک شده وجود و باطل سازی در زاد 1923، داخل حالی که آخرین حاکم از استانبول صفا ترکیه تبعید شد درک به چسبیدن به زبر خود را در شرم.
مادران، همسران و متعه درون بخش حرمسرا اندر پشت کاخ دلما باغچه استواری گرفتند. شنودن به راهنماهای رسمی که به کاربستن تور سادگی شما روی این ایقان رهنمون که زندگی داخل حرمسرا بسیار شوربا وقار و آکنده شده سکبا روز خوشحال دوباره پیدا کردن محافل شلال و platting موهای یکدیگر را بود. وا این حال، کتاب که زندگی در کاخ دلما باغ کوچک و استانبول که در طرفه العین زمان تحقیق کرده اند، فراز شما یک داستان متفاوت پیدا کردن بردگان، رشک و نرخ اعتبار افراطی از اریکه امیدوار است.
واقع تو مقابل دولمباهسی حصن از سلاملیک، که تو محله های مردان پاکی جایی برای کسب یکدلی کار رسمی درون استانبول بود. بیشتر قابل اعتنا پس از لمحه بخش حرمسرا، این است که در نزاکت مال ثروت قدس لوکس است که واقعا نمایش داده شود. دیوار غرق آش نقاشی های قدیمی بی آلایشی سالن برفراز لبه با ساده حک شده، لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) عتیقه اصطبل شده است. مشاهده فصل واقعا اجرای این واقعیت است که داخل آخرین روز باز یافتن امپراتوری عثمانی را با افزون طلبی و شره و نیاز فراز نمایش خویش اهمیت صدر در بازدید رهبران کشورهای دیگر لبالب شد.
وقتی که امپراتوری عثمانی افت کرد، کاخ دولمباهسی توسط بخت جدید مورد مصرف قرار گرفت. بنیانگذار که نوبت جدید و تو واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او داخل یک سرا خواب از دژ در کلاس 1938. قابل پروا ترین نظر از اتاق خواب او کوچ در، سادگی آن است درگذشت. او می تواند بیت خواب بزرگ تر و تبذیر را انتخاب کرده اند، ولی او یکی این است که تو مقایسه سکبا بقیه بسیار اساسی را آزادی کرد.
او همچنین داخل تجملات فوق العاده ای که حاکمان عثمانی صرف آغوش خود منزجر؟
شما امکان پذیر نیست برای دریافت عکس داخل کاخ، که شرم بزرگ، به نشانی آن محل ها چشمگیر ترین هستند. کاخ دلما باغچه به سیر من همچنین ضروری است برای دیدن چنانچه شما داخل استانبول هستند. فایده همین دلیل، واحد وزن عکس دوباره یافتن و گم کردن جاهای دیگر منابع داده اند پاکی اعتباری که در دم مورد نیاز است. من وتو همچنین می توانید این سایت را برای یک تبرزین چشمگیر 3D از اتاق ها، سالن ها و حجره خواب از حرم تویی و سلاملیک تیک بزنید.
شما امکان پذیر نیست بالا تور محل ها در داخل را تو خود. من وتو باید خاموش کنید برای پیوستن پهلو یکی دوباره پیدا کردن تورهای طرح ریزی شده که ضلع سود طور جداگانه انجام برای اندرونی و سلاملیک. راهنماهای تیشه رک و جلد غشا چهره کنده در حرفه کار خود را وحشتناک هستند سادگی باید برکنار شود. برای قدردانی دوباره یافتن و گم کردن کاخ، خود پیشنهاد می کنم یک کمی پیدا کردن خواندن پشت زمینه قبل باز یافتن رفتن، در تاریخ نفس و اندر آخرین روز دوباره به دست آوردن امپراتوری عثمانی بود. بلیط نازل و گران نیست اما پایه قیمت، 20 لیره برای اندرونی و 20 لیره برای سلاملیک هستند. ساعات کار برای کاخ دولمباهسی هستند 08:00-16:00 عموم روز به جز دوشنبه ها تزکیه پنج شنبه.

خرابه یوروموس ترکیه

چهارشنبه 23 فروردین 1396 ساعت 19:31

من شایق راه رفتن تو اطراف رد تاریخی سادگی پس دوباره یافتن و گم کردن یک آشنا ذکر یوروموس تصمیم گرفتم به علو وجود دارد تو سفر یک روزه. صدر در من گفته شد وقت حسن خرابه های قدیمی که قطعا مقدار یک نگاه تو بود.
حال، رخصت دهید مستقیما روی نقطه پیدا کردن اینجا دریافت کنید. خواه شما توسط گردوخاک خراب یوروموس حالی که در اتوبان بودروم / میلاس عبور پی از حین متوقف کردن را بالا یک نگاه. نگاهی برفراز چند عکس و عودت در ماشین وجود و غیر را دوباره.


تور ترکیه
آیا سکبا این حال، فایده یک سفر ویژه تعلق است. من و برفراز طور جدی رمق امید شده بود. آوار های قدیمی را تبدیل به هشت عماد سیلندر و شوربا توجه صدر در اندازه، آبرو آپارتمان دو خوابه من عظما است.
درباره ویرانه یوروموس
در حالی که من پایین تأثیر استواری گرفت، صدر در نظر می گونه باند که دیگران بودند. یک بار مربی گردشگران آلمانی برفراز خود طلبیدن کرد و وقت حسن و شگفتی من تحسین می کنم گر در جهت لغزش بود.
اما چیزی که آنها دریافت در هیجان دلزده شدند.
آنها یوروموس را خودی داشتم. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می توانم مکالمات خود درک نمی کنند ولی به تماشا می رسد با ملاحظه و آهن اشاره داخل هر جهت برقرار آنها فکر لمحه شگفت انگیز بود.
خانه های یوروموس دار ویرانه پیدا کردن یوروموس
یکی از رفقا من داخل مورد منزل ساختمان های درختی اندر یوروموس زبان بود. من حتا به اینک تصاویری دوباره یافتن و گم کردن یک روستای کوچک همه اندر درختان و اندر خارج دوباره به دست آوردن زمین زندگی من مجموعه ای دنج آنها را پیدا کنید.
پس پیدا کردن یک دنیا پیاده روی درون اطراف شهر و پله تو بز و بزغاله بیشتر *** ته از حین در مزرعه حیات دارد، من انصاف تا.
بدون آپارتمان های درختی دیده می شود و افراد در مورد ملالت بودند.
ویرانه بود بالا یوروموس بود دارد سادگی من هشت لیره به تو متهم شد.
یوروموس ویرانه تو میلاس ترکیه
شاید یوروموس بهتر آش یک شیخ است
شاید این واقعیت این است که من بسیاری دوباره یافتن و گم کردن ویرانه های در ترکیه دیده می شود تزکیه هنگامی که ضمیر اول شخص جمع را دیده اند، افسوس، مجموع چیزی کمتر از طرفه العین غیر ممکن است تو مورد هیجان زده.
شاید یک راهنمای می داستان از مهر بگویید تزکیه توضیح آنچه که این دیوار بود. من می دانستم که خرابه آتشکده زئوس بود، اما شوربا کمی معلومات دیگر فراز در، به سختی می شد هیجان زده.
من دد دیو که لحظه را عوض یکی پیدا کردن بناهای تاریخی بهترین حفظ در ترکیه را درک کند. تو حالی که دیگران ممکن است دامنه تاثیر قرار، من بلاشبهه نیست.

( تعداد کل: 14 )
   1       2       3    >>