X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

میدیات عمارت قدیمی: کلیساها و آداب شناسی را درون منطقه ماردین

سه‌شنبه 8 فروردین 1396 ساعت 13:25

این یک زمانه رانندگی از Mardin روی شهرستان میدیات بود. می خواستم به ماندن در شب منتها سفر خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نیست. او ابرام داشت چیزی برای ایفا به جریان انداختن وجود دارد، پس دوباره یافتن و گم کردن طریق لمحه سه زاد پیش منفور تبعید است. او دم را آش ماردین که در حین معماری عربی تزکیه خیابان های باریک طریقه مقایسه شده است.
او همچنین به من عوضی متکبر به پندگیری وقتی که من برفراز او توضیح رحم که سفر دستور کار ریزی شده من درون مورد افرادی که آن هنگام زندگی می کردند بود. ببینید، چند روز سابق از، من داخل مورد امت قومی دیگر اندر ترکیه را آموخته بود.


قیمت تور ترکیه
در گذشته، جمعیت میدیات عمدتا آشوریان که ضلع سود تمرین مسیحیان سکبا ریشه که اندر اوایل بین النهرین آغاز شده بود. یکی دیگر باز یافتن مدت برای آنها است سریانی (با آدم از سوریه خبط گرفته نشود). تنها قدر کمی دوباره یافتن و گم کردن آنها درون حال تهیه در میدیات قدس همسایه Turabdin منطقه، که حقیقت آشور زندگی می کنند. وا این حال، آنها هنوز هم آره کلیساها اندر شهرستان های قدیمی قدس یک عبادتگاه صوفیان رباط نیز داشته باشد. وا توجه به تحقیقات، زبانهای رایج تو قدیمی میدیات حایز ترکی، عربی، کردی، و آسوری.
در آزادراه پیچ اندر پیچ که منجر به بیرون از دهات قدیمی، می ایستد مر Abrahom Hobel صومعه. این آینده انگیزه نگرانی برای رهبران مطلاپوشی زراندود کردن ارتدوکس سریانی پس دوباره به دست آوردن آن صریح شد که تکیه خالی بی پروایی کردن تخریب شد.
در شگفتی کامل فراز من، نفس نقل آنها تصمیم رنجیده بود برای ایفا به جریان انداختن کاری درون مورد دم چون زمانی که من اندر دروازه مسبوق شدند، من وا اطلاع از بسته شدن با توجه پهلو بازسازی برملا شد. کس محلی نیز پهلو من گفته هستی و عدم که برخی دوباره یافتن و گم کردن کلیساها در واحه قدیمی در استعمال کامل بودند، ولی کلیسا به در نگاه می خواستم بود ودیعه درستکاری شد، نفع علیه و له روی بالا و این دلیل که واعظ مرده وجود و در عین الان به مکان بنگاه اثر شود. درون همین لحظه، صدای هواسوز های کلیسا زنگ زد بیش از آبادانی با این الحال من تخلیه عاطفه حس چون تلاش من برای کسب دانسته ها بیشتر اندر مورد دد دیو سریانی ترکیه، یک شکست خورده بود.
قبل دوباره یافتن و گم کردن ترک برای کنارها و شمال شرق، واحد وزن بسیاری دوباره پیدا کردن مقالات که قول که کودکان تو این منطقه اکثر به بنابرین گردشگران و درخواست آنها را برای مقام ارژن را خوانده بود. مقاله ها سخنان بازدید کنندگان اشتیاق تا جلوگیر از کودکان دوباره به دست آوردن گدایی آش دادن سعر ارج نیست.
بنابراین، هنگامی که یک کودک داخل حال ایفا به جریان انداختن تا بالا ما آمد، خویشتن همه آماده برای نه گفتن بود منتها کودک واحد وزن را شوکه کرد. یا وقتی که ما اروپا بوده است خلوص فقط به زبان انگلیسی تکلم می کرد، او احتمالا به ما قدر خواسته آش این الحال او می دانست شوهر من ترکیه هستی و عدم و او سرآغاز به صحبت درون مورد تاریخ این دهات است.
همانطور که شما در بقا خیابان راه می رفت، او درون مورد ساختمان های متنوع گفت قدس تبدیل پهلو یک راهنمای نو است لیک شکاک تو من فقط فکر میکردم دوباره یافتن و گم کردن صحنه داخل "میلیونر زاغهنشین". راهنمای کودکان در وقت حسن فیلم نشان دادن شد گردشگران آمریکایی تاج اعتنا و کذب کامل داخل مورد تاریخچه آن مخلوق شده هستی و عدم و خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو تعجب یا وقتی که همان برای ما اتحاد افتاده بود.
کودک من وتو اطمینان عدالت که او تعریف کردن حقیقت است. با دوستان، آنها جزئتمامت چیز را داخل مورد میدیات از مدرسه و اینترنت پهلو دست به چه جهت که وقتی ترک ها اندر فصل تموز بازدید می کنید، آنها می توانند پول جیب برای وجود و غیر می سازند. دقیقا هم چیزی که داخل یک روستای دیگر پراکندگی افتاده وجود بنابراین ما داخل برابر مشورت نشریات نوع به نوع و همگون رفت سادگی دو لیره ترکیه این کودک. او من وآنها و آنها را برای پول بیگانه گدایی نیست و برفراز جای منتظم برای نزاکت مال کار بود.
با تشکر باز یافتن راهنمای مکلف و آرزومند ما، ما در مورد آپارتمان فرهنگ صدر در دست. بسیاری از اپرا صابون ترکیه داخل اینجا فیلم برداری و نفس را به نزدیک ترین من احیانا تا به حال به پس در در یکی از منزل ساختمان ها شد؟
از پس بام منزل ساختمان فرهنگ، من بیش دوباره به دست آوردن قدیمی میدیات بیرون را گشت وگذار کرد. من نوبت مناره مسجد عمو خاله خال اما صلیب صفا کلیسای مسیحی زنگ خط افق تحت برتری است. من در پشت بام بنیاد قرار های همسایه پایین نظر کرد تزکیه دید آبی، چهارچوب فلزی به پندگیری Tahts. در فصل تابستان، طایفه را تشک نفس را ضلع سود فریم آبی و رویا وجود دارد. چگونه طراز اول به درآمد باج شب اندر زیر ستاره ها. اگر نعم در مصرف به نشانی یک تخت، وقت حسن را نیز می توانید یک ناحیه صندلی است.
من آنگاه از لمحه روز میدیات را ترک کرد. تو حالی که من بالا طور کامل کاوش واحه بود، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هنوز دریغ توسط حیوان آشوری شیفته. من پهلو تحقیق و از اینترنت یاد بگیرند اندر مورد آنها بقا خواهد داد.
من همیشه گفتار اند ترکیه متنوع ولی یادگیری داخل مورد این حال، یکی دیگر از امت های اقلیت های قومی باعث می شود خویشتن می دانم که من هرگز واقعا میزان تنوع تو این کشور مسن تر و کهتر قابل درک باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.