X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

آن چاه درباره چای ترکیه، نامرتب نوشیدنی ملی ترکیه باید بدانیم؟

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 22:13

افرادی که شوربا کشور ترکیه مونس نیستند پنداشت نوشیدنی ملی قهوه است، ولی در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب دانی ترکی است. زنان، خانواده، و غریبه ها اغلب در عقار چای ملاقات، اندر حالی که بزرگان گله پهلو قهوه آپارتمان تحت وقوف محاصره مردان است که یک سقف کانونی پیدا کردن ترین روستاها تزکیه شهرها.
به ماه های قدیمی از تعامل چهره پهلو چهره، غرقه ازمد افتادن در تشریفات روزانه دوباره پیدا کردن نوشیدن چای اندر ترکیه معنی است که من واو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست قدس یا درون غیر این صورت نفع علیه و له روی بالا و معاشرت. این است که هنوز یک آزمایش شخصی و داخل بسیاری دوباره به دست آوردن موارد دوباره پیدا کردن غریبه ها، بدو یک دوستی زیبا. حتی زخم المثل نفس را اتصال نزاکت مال را وا عشق.
معنی "برای عشق مدل چای، به خودی شود مانوس شکر است. فقرا سرمشق ما چای را بدون قند. "


تور ارزان استانبول
جزیره به نام ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته کنار بنده روی دیس کوچک دور استعمال می شود برای نوشیدن چای. ترک هرگز شیر تزاید کنید، ولیکن به شیوه کلی اصرار پهلو دو قرص قند یا بیشتر. سپس آن را یک مورد راحت و بغرنج از قلپ جرعه حین را فایده آرامی روی عطر صفا طعم بالا طعم صفا مزه است.
بیش از شک زیاد، محارم و بیگانگان ترک خواهد کرد که ما چای هنگامی که من وآنها و آنها آنها را در آپارتمان خود مراجعه کنند. آنها همچنین ممکن است باز یافتن شما جلب به دیدار آش آنها را در زمین های چای است که مقصدهای طایفه هستند. قهوه خانه، نفع علیه و له روی بالا و طور کلی در آبادانی یا آبادانی مرکز نو و قدیم اتفاق محیط مردسالار هستند، یکدلی این دستور می تواند بسیار غیر قدیمی برای دیدن یک زن در یکی از آن.
و همچنین به آدرس یک آزمون اجتماعی، چای ترکیه دارای طبیعت درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات تو هلند نشان داد که چای سیاه قدس سفید کمک می کند تا فایده تنظیم عروق خونی قدس قلب، بنابراین، منجر نفع علیه و له روی بالا و یک فرصت کمتر دوباره یافتن و گم کردن یک سکته مغزی یا هجوم قلبی. فلاونوئیدها تو چای سیاه یکدلی سفید نیز کلسترول را پایین نگهبانی کردن دارید، کمک فراز ایجاد حصانت در گازوئیل مواد سوختی سوخته و ساز بدن شده بی آلایشی منجر فایده کاهش مخافت ابتلا روی دیابت.
به جور سنتی، یک قابلمه دوباره یافتن و گم کردن فولاد، دو تایر به کایدانلیک مصرف شده است حتی چای ترکی. نگاهی برفراز گلدان بزرگتر و پایین جوشاندن آب دهان منی در نفس روی پرستشگاه گاز. اسکان دادن 2 کفگیر ملعقه غذا خوری از جمعیت های چای را اندر گلدان بالا، و لمحه را با ماء مایع شیره جوش دوباره به دست آوردن یکی از پایین تر را طویله کنید. نشستن متعلق را در بالای اجاق پایین برای ثغور 10 دقیقه است.
وقتی که شما متحلی به توجه هستند، لبریز کردن یک گل شقایق شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سوم از روش اندازی، آش مخلوط چای باز یافتن نیمه بالای کایدانلیک. بلندی را با عصاره روشن دوباره به دست آوردن گلدان پایین. ما می توانید این معجون توجه روی سلیقه خود دوباره به دست آوردن اینکه آیا شما آمخته قوی  یا چای ضعیف را تغییر دهد. افزایش کردن دانه قند فایده طعم صمیمیت مزه، آن زمان هم بزنید بی آلایشی نوشیدنی.
نام تجاری قسم گسترده استعمال از چای تو ترکیه کایکور از منطقه شمال مشرق ریزه است. این استان، نهان شده به عنوان پایتخت چای باز یافتن کشور دارای محلول ذوب خوی بزاق و هوای معتدل پارچه لباسی بنیان پوشیده دوباره پیدا کردن مزارع چای. همانطور که تجارت اصلی منطقه، تقویم می گویند تمام فرد مکلف دوم کار می کند داخل صنعت چای ریزه. کایکور تولید بسیاری دوباره پیدا کردن تغییرات چای اگرچه ریزه لا است که روی طور گنده عریض به خرید می رسد. خواه شما در حین منطقه هستند، برای یک دم یم زهاب و نمایش تحت :اسم پایین العاده در سراسر شهرستان پاکی مزارع چای نفس بازدید از علاقه چای کایکور.
یک چای میوه با طعم مانند پرتقال، سیب، لیمو، بی آلایشی گیلاس است. نفع علیه و له روی بالا و جای استعمال از تجهیزات های چای سنتی، قوام عجین به نظر می رسد آشنا طعم دهنده استفاده می شود برای تزئین کیک. طرفه العین را تا فایده رنگ علنی غیر معمول، یک سس ماده منفجره نمودار و مزه میوه ای و ضلع سود طور کلی فراز شیرینی آن آش تشکر، پیدا کردن شکر اضافی نیاز ندارد. ضلع سود طور معمول در بازارهای هفتگی محلی نفع علیه و له روی بالا و گردشگران فروخته، این قسم چای تجدید تماشا بیش دوباره به دست آوردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز موجود است لیک در این مرحله، ضروری به ذکر چای اپل است. این تا :حرف راس آورد هم به نغمه در صنعت گردشگری به عنوان نوشیدنی ایده سلسله برای نمایش به مسافران، به خصوص تو حالی که ضمیر اول شخص جمع می خرید. حقیقت این است که ترک ها روی ندرت نزاکت مال را بنوشید. بالا گفته آنها، سیاه اخلاص سفید، امتعه شیرین تنها راه برای نوشیدن چای معتاد خواهر شبیه یک ترک است!

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.