X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

داستان های جال درباره ترکیه بس

دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 01:39

هر کشوری دارای داستان هایی است که مداخله خارجی ها یقین دارند. درون این برید من ملودی دارم تماماً کسانی که داستان های مسافرتی را داخل مورد ترکیه شنیده اید را ترک کنند. من هر مغنی را جرأت دادم که نادرست کنم
1 - نیمه شامگاه اکسپرس بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مسافران که نقشه های خویش را برای بازدید پیدا کردن ترکیه بیان کرده اند، کلمات اعجوبه "آیا شما کلاً Midnight Express را دیده اید؟"
اگر من وایشان یکی باز یافتن کسانی هستید که معتقدید Midnight Express دقیقا همانطور که سخن شد پیوستگی افتاد، پس از نفس تبریک می گوییم که وساطت رسانه های اصلی جریان داشته است. سازندگان فیلم متوقع افرادی مانند شما هستند، کسانی که تماماً چیز را می بینند یکدلی می شنوند اعتقاد دارند.
این فیلم به فرهنگ این که چه جور مسافر بیلی هیز اندر 70 سالگی در زندان ترکیه به بالا :اسم اوج می برد، به دلیل مرتبط بودن حشری به سر می برد. این ناس ترکیه را درون یک تابش خیره کننده تصویر می کند صداقت هر تاخت بیلی هیز و خالق روی عزم نمایش الیور استون تقریر می کنند که حقایق خرید فیلم را پیچیده کرده اند.
این کار داخل مقایسه آش فروش بیش پیدا کردن 2 میلیون دلار اعمال شد. شوربا این حال، مشکل این است که لحظه ها بیگانه نچ را با احساسات بسیار بدی از بشر ترک ترک کردند.
2 - اگر شما یک زن تنها هستید، نباید در محیط ترکیه سیاحت کنید. جدا؟ چرا نه؟ گشت به نواحی ترکیه همانطور که سفر درون اطراف عمارت خود را به آدرس امن است. هنگامی که روی ایمنی ضمیر اول شخص جمع می آید، کلاً چیز نفع علیه و له روی بالا و حس مشترک تبدیل شده است، همان عاطفه حساسیت مشترک که ماده می تواند اندر هر بام از عالم از تمام جایی که او زندگی می کنند استعمال کند.
مردم ترکیه قبل دوباره به دست آوردن اینکه بدانند، زنان خارجی را دیده اند. من شنیده باب که مردان نرینه ها خارجی شکایت می کنند که توجهشان را می کنند که از عاشقان ترکیه می خواهند، یک نگاهی روی شکاف های دختران و صدمه ها که در حالا تعقیب است، دقیقا توضیح رحم که برای اینکه آنها کیفیت توجه ثبوت گرفتند.


تور آنتالیا


اگر یک سخاوتمند ترکیه آرزومندی ای روی شما داشته ریح و شما عطش مند نباشید، سهل میسر بی رنج "نه" کافی است. پهلو یاد داشته باشید که چنانچه پوست من واو بیشتر دوباره یافتن و گم کردن لباس مدال داده شود، یک فتا همیشه بالا شما نگرش تفرج خواهد کرد. مهم نیست که آیا او ترکی، هلندی، چینی یا ایتالیایی عاشقانه است. نگاهی فایده این مقاله دوباره پیدا کردن یکی دیگر باز یافتن مسافران مادینه که نفس را به دنیا سفر کرده است.
مسافر زن
3 - عصاره ترکیه کثیف است قدس شما را بیمار خواهد کرد. آب ترکیه کثیف نیست بدیهی است یا وقتی که شما بدو به نوشیدن پیدا کردن گودال تو جاده، آنک بله، شکنبه شما آماجگاه های تضاد نظر را علامت می دهد. نوشیدن محلول ذوب خوی بزاق ترکیه نیز معده من وتو را شوریده می کند، ولی این تنها روی این دلیل است که عرق مقدار زیادی کلسیم تو مقایسه با عصیر حل در کشورهای خارجی دارد. این بسیار سهل میسر بی رنج است قدس طعم خوش دارد. هیچ چیز سکبا آن کثیف نیست جمیع چند.
4 - پایتخت ترکیه استانبول است. نعم این نیست، سادگی تقریبا 80 دوازده ماه) عادی نشده است. استانبول بزرگترین دهکده ترکیه است ولیک پایتخت آنکارا است. من وشما باید داخل کلاس تاریخ بیشتر التفات کنید.
شاهزاده عثمانی، هارم، کاخ توپکاپی
5 - اکابر ترکیه دارای بیش دوباره یافتن و گم کردن یک مونث و ذکر هستند. این تمرین بیش باز یافتن 80 کلاس پیش غیرقانونی بود و اگر شوربا مردان ترکیه تکلم کنید، تماماً آنها شوخی می کنند که چگونه آنها نمی توانند بیش پیدا کردن یک زن را دایره کنند.
بله، یک سخی ترک دوباره به دست آوردن هر صد فرد تعداد ممکن است یار تمام عیار داشته باشد، ولیکن پس باز یافتن آن، مردمان غربی نیستند؟
مردان، الزامی نیست متوقع باشید که همسان یا زن شما ربوده شود و درون برخی باز یافتن حرم های عثمانی تحکیم گیرد.
بنابراین این پنج اسطوره مسافر ترکیه نامرئی گمراه سردرگم و پیدا شده اند. چیزهای زیادی برای گفتن بود دارد، شوربا این حالا هر کسی که بالا خاطر افسانه های ابلهانه ای که در طول سال نه روی می دهد پهلو ترکیه برمی گردد، تجربیات یک عهد را دوباره یافتن و گم کردن دست می دهد.
آیا من وایشان از افسانه های مسافرتی دیگر شنیده اید که بایستی لحظه را ببندند خلوص ببندند؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.