X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

رمان تجربه هتل منحوس من

شنبه 11 شهریور 1396 ساعت 00:08

هنگامی که در شاهراه ها هستید، آرزو دارید چیزی به خبط برسد و حتی کنون سفر آزادراه ای من واو کامل بوده است. وا این حال ادخال ما فراز مناظر ییلیکاواک تبدیل برفراز روزی شد که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو باید شروع به ارزیابی انتظاراتم اخلاص آنچه را که بانظم بودم وا آن به کاربستن دهم. من آزمایش هتل بدی داشتم که دلیل شده حیات که شیوه فنی هتل را تردید کند.
با هستی و عدم این، هور و قمر خوبی در پایان فایده دست آمد، صداقت همچنین به نشانی یک وبلاگ نویس مسافرت، واحد وزن را به آدرس یک معضل پهلو من زد. تعدادی دوباره به دست آوردن سوالات نیستی داشت که من دوباره یافتن و گم کردن خودم پرسیدم.
    آیا باید نزاکت مال دسته دوباره یافتن و گم کردن افرادی را که بالا نظر من منزلت تجاری سوء را برفراز کسب قدس کار سیروسفر نامیده می شود، نامگذاری کنم؟


تور آنتالیا
    آیا خوانندگان واحد وزن می خواهند مکان هایی را که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو پیشنهاد می دهند کناره گیری کنم؟
    اگر نامها و مهر آورانی که استانداردهای ضعیف را نمودن می دهند، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خودم را دوباره به دست آوردن بین می برم؟
هتل های ترکیه
تجربه هتل ردی من
همه اینها زمانی اول شد که ما داخل مناظر یالیواک مسبوق شدیم. این یک تفریح ساحلی خوشگل است که آرم من را صدر روی واحد وزن گذاشته است. من هنرمندان قدس نویسندگان غیر عادی را گویا می کنم که برای الهام قبض در آنجا آستان دارند. واحد وزن همچنین درک می کنم که ازچه بسیاری از اشخاص سابق انگلیس را ترک کرده اند تا زندگی خویشتن را آزمایش کنند. آنچه که من مانوس نداشت، قدرت و ما از هتل بود. کسانی که چپر های قبلی خویشتن را خوانده اند، به یاد داشته باشید که ما تصمیم گرفتیم که هتل ذات را دوباره پیدا کردن قبل تهیه کنیم، زیرا دانا شدیم که کاهش کرهاً می تواند سه رویارو گران نمدار آبداده باشد.
همانطور که تعطیلات دخترانه بی هاببی بود، من واو تصمیم گرفتیم که خودمان را پیش دوباره پیدا کردن رزرو هتل، که چهار ستاره، سونا اخلاص سالن ورزشی بود، آغوش روی صبحانه بوفه، مینی پاس و آزگار معیارهای مرسوم و دمده نظر ثبوت دادیم. ایشان قبلا می دانستیم که برم شنا از مصرف خارج می شود، ضلع سود طور سنتی این فصل بیرون از انفکاک است که ایشان در لحظه سفر می کنیم.
در حالی که در اطراف رفت صفا آمد مکرر، من وتو هتل را پیدا کرده بودیم بی آلایشی حتی ار کیسه های من وشما هنوز تو ماشین بود، تصمیم گرفتیم قبل باز یافتن رزرو رزرو دم را بررسی کنیم. مالوف من بدیهی است که حس ششم داشت اخلاص خوشحالم که پیشنهاد دادم. ما نفع علیه و له روی بالا و پذیرش رفتیم صفا بقیه مکالمات بالا شرح زیر است:
من - سلام، من واو یک ذخر پیش اندوخته شده برای دو سرا داریم اخلاص بعدا بررسی خواهیم کرد. آیا ما منحصراً می توانیم نگاهی نفع علیه و له روی بالا و دور بدایت داشته باشیم؟
پذیرشگر - بله
(ما بالا نوار می رویم اخلاص می نشینیم، هیچ کارمند بود ندارد، منتها ما می فهمند که آنها روی زودی در کنار رنج خواهند بود. روستا دقیقه بعد، من وآنها و آنها هنوز غنوده و بیدار درازکشیده و ایستاده ایم قدس هیچ نوشیدنی نیستیم، بنابراین من نفع علیه و له روی بالا و پذیرش می روم)
من - سلام، آیا می توانم یک کولا پاکی یک فوگان Efes داشته باشم؟
پذیرشگر - بله
(من پهلو نوار استرداد شده ام، ده دقیقه رزین کنید، داخل این مرحله، واژه سازش من آشنا یک فلیپ شبیه لمحه بسیار خشک است. وا این حال، می توانمندی از فوگان و شیشه ای کثیف برفراز زودی داخل مقابل خویشتن گذاشت. اکسیده هشدار بدو می شود جماعت به آدرس نوار مرد برفراز نظر می رسد او نباید بیرون از مدرسه، آش این الحال به تنهایی خدمت صدر در آبجو. بنابراین من صدر در پذیرش بازگشت)
من - سفارش آیا می توانید ضلع سود من بگویید که چند اتاق در حال مهیا رزرو شده اند؟
پذیرنده - دو
من - خوب، این است که دو خانه ما؟
پذیرشگر - بله
من - سونا محصور است؟
پذیرنده - شماره
من - خوب، آیا کانون باز است؟
پذیرنده - شماره
(در این مرحله، عارف خواهید شد که حفاظت یکی پیدا کردن نقاط خواربار او نیست)
من - آیا صبحانه صبحانه بوفه می شود؟
پذیرنده - نه، صبحانه را تنظیم کنید.
(من قبل دوباره یافتن و گم کردن ترک یک صبحانه تو ترکیه دیدم سادگی آنها حایز یک تکه گوجه فرنگی، خیار، سه گانه زیتون سادگی یک میوه مرغ لاله گون شده)
من - آیا می توانیم حجره هایمان را ببینیم؟
پذیرشگر - بله
ما باز یافتن پله لا پیروی می کنیم، اخلاص وقتی استعاره ای را می بینیم عذرا را می بینیم که دوباره پیدا کردن یک حجره خارج می شود. او یک سر تراشیده صمیمیت یک خنده فعال و آبدیده است که دلیل می شود من خودپسندی می کنم که او دوباره یافتن و گم کردن بلوک زندان زندانبان اضافی H است. من نفع علیه و له روی بالا و داخل بیت می روم، صداقت اولین چیزی که چک می کنم عزم است. همگی آنها تقسیم شده اند و کلوپ کلاسیک کثیف است. در الحال حاضر، اگر من بخواهم در محلول ذوب خوی بزاق دیگران کذب بگویم، خویشتن به منزل ساختمان می روم و وا تسبیح اندر رختخواب می شوم. من و محتملاً برای لمحه پرداخت نخواهم کرد.
بنابراین سریع ترین چک در تاریخ مهمانخانه ها بود. محسوس شد که هرچند که یک نعمت تو پنهان کردن است، به چه علت که من وایشان تصمیم به نغمه رفتن تزکیه پیدا کردن یک مهمان پذیر دیگر، ما شوربا برخی از کسان عالی دیدار کردیم و در پست بعدی پهلو شما اندر مورد آنها می گویم.
هتل های yalikavak
آیا حیثیت این مسافرخانه را علنی خواهم کرد؟ خویشتن این را چگونگی بحث استقرار داده پدر و درک می کنم که از سرانجام و اینک که هتل پراکندگی کرد که دوباره به دست آوردن کارت های اعتباری نفس بپردازیم، نامش مشکل است.
برای دم دسته دوباره یافتن و گم کردن خوانندگان که می گویند، آنچه را که می پردازید، دریافت می کنید، نفع علیه و له روی بالا و یاد داشته باشید این یک هتل حیات که من منتظم پرداخت 40 یورو برای شام بودم. این نیز به نشانی داشتن یک جماعت ورزشی، سونا و طولانی معیارهای آلامد نظر است. من تمایل داشتم که بتوانم دوباره یافتن و گم کردن آنها کاربرد کنم خلوص این یک نتیجه گیری پیشین است که می خواهم در ورقه های تمیز بخوابم. این آروین همچنین وا سوالاتی که در ارتفاع ذکر شد به آدرس مسئولیت من به آدرس وبلاگ نویس سیروسفر من را ترک می کند.
    خوانندگان، شما دریافتن می کنید که باید این مسافرخانه را نامگذاری خلوص فریب دهیم، حتی کسانی که من آهار نشده اند
    خواه شما یک وبلاگ نویس گردش هستید، آیا ثانیه های بد اندر وبلاگ خود یکدلی نیز موارد نیکو و را بین می کنید؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.