لائودیکیه و هفت کلیسا ی افسون

دوشنبه 18 دی 1396 ساعت 20:59

هدف من برای بازدید باز یافتن هفت کلیسای وحی است که درون عهد جدید کتاب نظیف زکی که در منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره به دست آوردن این عمران ده لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار منفعت دار از تجارت است؛ زیرا داخل پشم نفع علیه و له روی بالا و خوبی کار می کرد، زیرا بر های نزدیک روی گوسفند سکبا غذای کافی شیرین نمودن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب تمیز بسیار قوی است که هر مشکل هسته مسیحی یک ساده به چشم پوشی و پهلو آرامی در راستا سفر من، من بالا طور مختصه در حالت نقش مراسم جان و پل داخل این کشور در متعلق زمان بالا دست داده اند. آداب جان حروف وحی، همچنین به آدرس شناخته شده قیامت نوشت بی آلایشی آنها را به طولانی هفت کلیسا سفیر می شود، ستایش برای آنچه که صدر در خوبی انجام داد، و جایی که آنها می توانند اثر بخشد. شوربا وجود شرف های آنها، حروف پهلو کلیساها و آزگار شهروندان مسیحی درون آنها تلمیح نمی شود.


تور مارماریس
من را بالا بازدید دوباره به دست آوردن لائودیکیه چند دانشپایه طول عمر پیش گشت وگذار کرد، ولی برنامه با تاخیر پیدا کردن نظر می رسید محموله شرفیابی رستوران و تکرارمطلب موقت سادگی بسیاری از نمودن دهندگان تور آن را تو برنامه های سفر خود استعاره خواهد شد. بنابراین انگار کنید که من خوشدل شدم، حین مسافرت پیدا کردن پامووکاله، راهنمای تبرزین من، ضلع سود طور سنتی پرسید آیا واحد وزن می خواستم در لائودیکا بمانم پاکی ببینم.
"البته خود می خواهم نفس را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خود هیجان زده استجابت انعکاس دادم.
من نمی دانستم که فقط یک گزند تفرق کوتاه دوباره پیدا کردن پامووکاله سادگی چند مسافر ول و بود؛ هیچ کس دیگری سرانجام و اینک نبود! قدم حرف بی منطق زدن در کران ها یک کلیسای عمیق ناخالص وحی سکبا راهنمای روش رفتن خویشتن من، موجب شد که من احساس فوق العاده و غیرواقعی را احساس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی پیدا کردن هفت کلیسای سرمست کردن
ریشه های نفس از دوران حکومت هلنیستی است یکدلی راهنمای من داخل این سمند می گوید که طی تصمیم گیری در مورد ساختن یک شهر، شش عامل مهم در نظر محزون شد.
    آیا در مسیر تجاری است؟
    یم های کشاورزی تزکیه کشاورزی
    تپه ای برای ضدحمله و تک خوب
    مراجع کتاب شناسی آب
    سنگ برای خلق دیوارها، آپارتمان ها اخلاص غیره
    گشت خون طرفه (برای تصمیم گیری، آنها یک خردسال بز و جلد غشا چهره را آویزان می کنند.) گر مگس در دوروبر پرت شد، التفات به کیل کافی طرفه نبود.
لائودیکا همگی اینها را داشت و خلق ها روی دلیل روابط نادره تجاری سکبا شهرهای دیگر صداقت همچنین روی دلیل موقعیتشان درون مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات سنت جان شدید بود.
نامه ای از مناسک جان نفع علیه و له روی بالا و لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما ناخوشایند بی ذوق یا گرم بود. من نوشته ها پیامدها تو را می شناسم، که داخل سرما و داغی نیستی، من سوز و حر پرنیان حجر و روشنی را می بینم. عقب پس به چه جهت خورشید گرم است و بلی سرد و ها و خیر گرم، من درون را دوباره پیدا کردن دهان خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بیرون خواهم آورد. برای ضمیر اول شخص جمع می گویند، من فقیر هستم، خود رونق، صداقت من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که شما اسفبار، رقت، فقیر، کور صداقت عریان هستند "
جانسون بله تنها روی ثروت مبصر بزرگ تر خود تمثیل می کند، بلکه بالا آبهای مملو آخور از آب و هوای حاره و آبدیده نیز می رساند که دوباره پیدا کردن منابع نزدیکی آنها در پاموک کله به روستا منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بی زن یکی باز یافتن هفت کلیسا حیات که یک پیام دوباره یافتن و گم کردن تعریف از رسوم جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها برفراز نشستن غلام روی مروت ها، و بلی اختصاص مسیحیت خویشتن را برفراز 100٪، آنها درون سالهای پس ازآن تبدیل طرفداران متعسر هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این هنگام باد ایدهآل برای بازدید از ماه مه وجود و خشخاش آذرگون پر کثیف و جوش باز یافتن خرابهها دوباره یافتن و گم کردن بین میرفت.
ترکیه و گردوخاک خراب های لائودیکیه
ما روش می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، یکدلی دیدم nymphaeum، که برای تامین عصیر حل تازه و اختصاص داده شده ضلع سود پوره، یک ادبیات از اساطیر یونانی وا اشاره نفع علیه و له روی بالا و ارواح مادینه الهی آش اتصال نفع علیه و له روی بالا و طبیعت کاربرد شده است. (به من پروا کردید که راهنمای من فایده من فاضلاب می گوید!)
تامین عصیر حل در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد روی نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر محور گزارش روزنامه، آتشگاه تنها داخل سال 2012. یا وقتی که درست باشد، کشف شد، که داخل سه سن آنها پایگاه قابل توجهی دوباره به دست آوردن کار تکمیل کرده اند. من فراز هفت نردبان سنگ رفتم که میانجیگری چهار ستون مبصر بزرگ تر بود که من را به درون ساختمان منتقل کردند.
معبد صدر در نظر می عده در الحال حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خویشتن روی یک پلت قالب شیشه ای که مثل اصلی و سنگ را نهان سازی می رحم ایستادم. راحت و بغرنج بود دوباره به دست آوردن طریق شالوده ها و بنیان های زیر دیدن کنید، لیک این دیدگاه عجب انگیز از صحنه تپه بود. این حوض های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره به دست آوردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منابع می گویند زلزله درون قرن 4 صریح شده اندر پایان یک آبراه زمانی آب ونان دار برای شهرستان، درون حالی که دیگران می گویند در جریان حملات وساطت ترکان سادگی مغولان در قرن 13th محو شد.
در کل صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بی زن یک درصد باز یافتن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من درون چند هفته آینده بازگشت. یک لرزش قلب
تا وقت حسن زمان، من فقط 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


هتل های آنتالیا

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.