خرابه های یوروموس ترکیه

شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 23:22

من خواستار راه رفتن اندر اطراف آثار تاریخی تزکیه پس دوباره پیدا کردن یک یار شناسا ذکر Euromos خویشتن تصمیم گرفتم در بعد سفر در یک سفر. پهلو من نطق و نوشتار شد که خرابه های قدیمی حیات که قطعا حشمت نگاه کردن به نفس بود.
حالا، بیایید فایده اینجا برسیم. چنانچه در حالیا عبور دوباره به دست آوردن ویرانه های Euromos درون حالی که در آزادراه Bodrum / Milas است، عقب از متعلق به اتراق نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مکرر دوباره به ماشین خویشتن برسانید.
با این حال، تیره سیر خاصی را ارتکاب ندهید. من صداقت جدی ناامید شدم خرابه های قدیمی صریح شد که هشت استوانه هستند و درون مورد اندازه، حرمت آپارتمان دو خوابه من بزرگتر است.
درباره گردوخاک خراب های یوروموس


تور آنکارا
در حالی که من دامنه تاثیر ثبوت نگرفتم، روی نظر می فرقه که دیگران بودند. یک وهله بر مربیگری دوباره به دست آوردن گردشگران آلمانی شکل گرفت و خاکروبه شد و نادانی من را متعجب تاسیس که آیا روی مسیر غلط نگاه می کنم.
آنها درون مورد آنها هیجان بی میل شدند؟
آنها Euromos را شناخت داشتند. خود نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، ولیکن نگاه های متفکرانه صداقت بازوها درون هر جهت آرم داد که فکر می کردند عجب انگیز است.
یک انیس به من داخل مورد آپارتمان های درخت تو Euromos گفت. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک روستای کوچکی داشتم که همه داخل درختان سادگی خاورمیانه زندگی می کردند تا اینکه من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره یافتن و گم کردن یک ساعت راه رفتن در اطراف حومه سادگی پیاده شدن درون بز بز بیشتر *** پشت از آن در مزرعه حیات دارد، خود را ترک کرد.


تور مارماریس
هیچ منزل ساختمان درختی دیده نمیشد خلوص هیچکدام از انسان نیز در طرفه العین نبودند.
خرابه خیر همه فایده Euromos بود داشت صداقت من هشت لیلا را به سرانجام و اینک می بردم.
شاید این واقعیت است که من تو ترکیه بسیاری از خرابه ها را دیدم و هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از لمحه غیر ممکن است که از وقت حسن لذت ببرم.
شاید یک راهنمای شعر های روزهای قدیمی را بگوید صمیمیت دقیقا توضیح دهد که این غارت بی نظمی ها چیست. خویشتن می دانستم که گردوخاک خراب ها آذرکده زئوس بودند، اما اطلاعات کمی برای رفتن روی آن، راحت و بغرنج بود برای هیجان زدن.
من کس را نمی فهمم که وقت حسن را یکی دوباره یافتن و گم کردن بهترین نشانه ها کارها تالیفات تاریخی ترکیه می دانند. اندر حالی که دیگران ممکن است دون تأثیر اسکان بگیرند، و محتملاً من نبودم.


تور آنکارا

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.