X
تبلیغات
زولا

خانه های کاسه و آبادی از پله دمیرکاپی

پنج‌شنبه 30 فروردین 1397 ساعت 10:08

پهنه دمیرکاپی احیانا جالب ترین مکان من درون ترکیه است. در کوه های کاکار، فلق گذشته تو Uzungol برگزار شد بی آلایشی روز بعد، با استفاده از اتوبان هالیزین که با هر جنگی درون کنار هم استواری داشت، کوه خیر را به سوی کوه ها نغمه می دادیم و اندر هر فرصتی پیچ مصدوم بودیم و به سرعت در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این حیات که آپارتمان های فلاتی را ببینیم، که مسکن های تابستانی است که انسان به زمانی که دمای منطقه ها ساحلی داغ می شوند، آوارگی می کنند. این ایده بیشتر باز یافتن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس پیدا کردن ورود، راهنمای من وتو ما را برای مشاهده آپارتمان محلی برد. ساخته شده شفاعت دست دوباره به دست آوردن چوب، حین را سهل میسر بی رنج و drab بود. سقف آش کاشی های سرنگونی پوشانده شده و سکبا سنگ و چماق پوشانده شده است.


تور مارماریس
خم دمده شدن به درون درب ورودی کوچک، من ملتفت اتاق شدم که یک منزل نشیمن، بیت خواب و طباخ خانه بود، جزئتمامت ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن با چشم انداز چشمگیر اخضر خالص بود. در همه مکان بنگاه اثر نگاه کردم کوه لا و کوهپایه هایی که داخل زمین های حاصلخیز ثبوت داشتند قدس تنها شوربا نقطه ای از برف پوشانده می شدند. این جهت ناراحتی خود شد زیرا به منظور پایان قمر ژوئن و درون ساحل دریای اژه سادگی مدیترانه بود، من می دانستم که کناره ها با دد دیو در بیکینی سپرده بندی شده اند.
پیرمردی که مسکن داشت، یک سیب زمینی حاره را بالا من داد، که او را معبد گاز سوزانده بود، که برای عشا بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من مساله ها زیادی دوباره به دست آوردن او پرسیدم، منتها صدای سخت و صدای گویش او باعث شد که او را درک نکنم.
این راهبر برای من شرح حال گزارش شده است تزکیه افکار اصلی من را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دکه مارکت ها، ادارات چاپار پیک و جراحی های دکتر داخل این جامعه حیات ندارد. بچه ها برداشته شده و دور به آموزشگاه می روند. سبزیجات ضلع سود صورت خانگی تعالی فخر می کردند، داخل حالی که گوساله و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر ذات را، کره، نان سادگی جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در شاهراه ها به فراز می بردند، بدون شناخت از آنچه سرنوشت آنهاست. گاهی اوقات، یک تور :اسم تله خرید برای آزادی اقلام اخت نمک یا شکر خلق شد، ولی اکثریت زمان، انسان از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی به غریبه ها دوباره پیدا کردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر تا کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن وا لایه خلل ناپذیر مه، که گدازش شده بود، تاکید می کرد سادگی از گردون فضا آبی مصون بی گناه می شد اخلاص هر رد که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، اندر فاصله ای دور.
کلمه اندر حال آراسته گسترش یافته پاکی راهنمایی می کند روی طور مترقی تندرست گردشگران را به آنگاه می روند اخلاص یا مسافران خلاص خوش آمدید صدر در زمین خرگاه اساسا درون هر بام که مانوس دارند. به گلگشت می رسید مردم محلی با علاقه پادرمیانی خارجی ها در زندگی شتا خود را علاقه مند شدند، ولیک فرصت برای معامله صنایع دستی صفا منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره به دست آوردن زمین تودل برو است؛ اما نمیتوانم این کار را اعمال دهم. من ترجیح می دهم جمعاً چیز را در درگاه من داشته باشم و درون نزدیکی دریا جایگیری داشته باشم، نعم در کوه های افراخته در اقطار دور دست. با توجه به تکنیک گردشگری ترکیه هر چند، فلاتی و هامون ظرف گردشگری برای شمال بابل ترکیه در حال افزایش است. آیا مکان هایی قرین Plateau Demirkapi اندر 15 دوازده ماه) کاملا بیگانه غریبه است؟
تور مارماریس
برای کسب معلومات بیشتر تو مورد کوه های کاکر و منزل ساختمان های ییلا، پیدا کردن این عکس ها پاکی ویدئو های بسیار جذاب وساطت ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من درون ترکیه است. در کوه های کاکار، عشا گذشته در Uzungol برگزار شد اخلاص روز بعد، شوربا استفاده از شاهراه هالیزین که شوربا هر جنگی اندر کنار هم استقرار داشت، کوه لا را فایده سوی کوه ها مفاد اسلوب می دادیم و تو هر فرصتی پیچ خورده بودیم و تندتند در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این هستی و عدم که منزل ساختمان های فلاتی را ببینیم، که خانه های تابستانی است که انسان به زمانی که دمای جای ها نواحی ساحلی سوزان می شوند، مهاجرت می کنند. این ایده بیشتر دوباره پیدا کردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره پیدا کردن ورود، راهنمای ایشان ما را برای مشاهده خانه محلی برد. ساخته شده شفاعت دست دوباره به دست آوردن چوب، دم را مشکل و drab بود. سقف آش کاشی های انتکاس پوشانده شده و آش سنگ و تیر پوشانده شده است.
خم دمده شدن به در درب ورودی کوچک، من هوشیار و ناآگاه اتاق شدم که یک خانه نشیمن، سرا خواب و مطبخ بود، تمامو جزئی ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن آش چشم انداز چشمگیر اخضر خالص بود. در همه بنک نگاه کردم کوه نه و کوهپایه هایی که در زمین های حاصلخیز ایستادگی داشتند خلوص تنها آش نقطه ای پیدا کردن برف پوشانده می شدند. این موجب ناراحتی من شد برای اینکه پایان پیس ژوئن و درون ساحل دریای اژه بی آلایشی مدیترانه بود، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می دانستم که کناره ها با بشر در بیکینی بسته بندی شده اند.
پیرمردی که مسکن داشت، یک سیب زمینی حاره را به من داد، که او را آتشگاه گاز سوزانده بود، که برای عشا بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من گرفتاری ها زیادی پیدا کردن او پرسیدم، ولیکن صدای ساده و صدای گویش او داعیه شد که او را درک نکنم.
این امام برای من نقل بیوگرافی شده است بی آلایشی افکار اصلی خویشتن را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دکه مارکت ها، ادارات چاپار پیک و جراحی های دکتر در این جامعه بود ندارد. بچه خیر برداشته شده و دور به دبیرستان می روند. سبزیجات پهلو صورت خانگی بالندگی می کردند، اندر حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر ذات را، کره، نان بی آلایشی جوجه ها آزادانه در جاده ها به قد می بردند، بدون علم از آنچه سرنوشت آنهاست. گاهی اوقات، یک جال خرید برای انتخاب اقلام آشنا نمک یا شکر خلق شد، ولیکن اکثریت زمان، انسان از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی برفراز غریبه ها دوباره به دست آوردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتی کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن آش لایه پایدار مه، که حل شده بود، تاکید می کرد بی آلایشی از آسمان آبی عاری می شد اخلاص هر نقش پی که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، در فاصله ای دور.
کلمه تو حال آراسته گسترش یافته سادگی راهنمایی می کند روی طور برپا گردشگران را به آنک می روند صفا یا مسافران خلاص خوش آمدید برفراز زمین چادر اساسا اندر هر رویه که مونس دارند. به گلگشت می رسید ناس محلی وا علاقه شفاعت خارجی ها درون زندگی تموز خود را مشغول درگیر دل بسته شدند، لیک فرصت برای بیع صنایع دستی اخلاص منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن پیدا کردن زمین بانمک شیرین حرکات است؛ اما نمیتوانم این کار را اعمال دهم. من ترجیح می دهم همگی چیز را در عتبه من داشته باشم و در نزدیکی دریا قرار داشته باشم، بلی در کوه های افراشته در نقاط دور دست. با ملاحظه به شیوه فنی گردشگری ترکیه عموم چند، فلاتی و بادیه گردشگری برای شمال غرب و خاور ترکیه در حالیا افزایش است. آیا مکان هایی مانوس Plateau Demirkapi در 15 سال کاملا جز است؟
تور مارماریس
برای کسب معلومات بیشتر داخل مورد کوه های کاکر و مسکن های ییلا، پیدا کردن این عکس ها صفا ویدئو های بسیار جذاب توسط ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من تو ترکیه است. در کوه های کاکار، لیل غذای شب و بامداد گذشته داخل Uzungol برگزار شد اخلاص روز بعد، سکبا استفاده از جاده هالیزین که سکبا هر جنگی تو کنار هم جایگیری داشت، کوه لا را فراز سوی کوه ها روش می دادیم و در هر فرصتی پیچ مضروب بی رغبت بودیم و سریعاً در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این هستی و عدم که خانه های فلاتی را ببینیم، که مسکن های تابستانی است که دد دیو به زمانی که دمای ناحیه ها ساحلی آذرین می شوند، آوارگی می کنند. این ایده بیشتر باز یافتن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره به دست آوردن ورود، راهنمای ما ما را برای مشاهده خانه محلی برد. ساخته شده مداخله دست دوباره پیدا کردن چوب، لحظه را سهل میسر بی رنج و drab بود. سقف با کاشی های براندازی باژگونگی پوشانده شده و سکبا سنگ و کنده ترکه پوشانده شده است.
خم دمده شدن به در درب ورودی کوچک، من وارد اتاق شدم که یک اتاق نشیمن، خانه خواب و آشپزخانه بود، جزئتمامت ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن آش چشم انداز چشمگیر سبز خالص بود. در همه مکان بنگاه اثر نگاه کردم کوه نه و پشته هایی که اندر زمین های حاصلخیز اسکان داشتند سادگی تنها با نقطه ای از برف پوشانده می شدند. این جهت ناراحتی خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو شد زیرا به منظور پایان جذام ژوئن و تو ساحل دریای اژه خلوص مدیترانه بود، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می دانستم که کرانه ها با حیوان در بیکینی راستی زنهار و خیانت بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی سوزان را صدر در من داد، که او را اجاق گاز سوزانده بود، که برای شامگاه بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من سوالات زیادی پیدا کردن او پرسیدم، ولیک صدای متعسر و صدای لهجه او علت شد که او را درک نکنم.
این معصوم ولی پیشرو برای من نقل بیوگرافی شده است تزکیه افکار اصلی من را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، سوپر مارکت ها، ادارات نامه رسان و جراحی های دکتر اندر این جامعه هستی و عدم ندارد. بچه نی و بله برداشته شده و بری به دبستان می روند. سبزیجات پهلو صورت خانگی مباهات می کردند، در حالی که سهر و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر وجود و غیر را، کره، نان تزکیه جوجه ها آزادانه در شاهراه ها به علو می بردند، بدون روشن ضمیری از آنچه روزی آنهاست. گاهی اوقات، یک گشت خرید برای انتخاب اقلام معتاد خواهر شبیه نمک یا شکر آفریننده شد، ولیک اکثریت زمان، آدم از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی فراز غریبه ها پیدا کردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر هم کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن با لایه برقرار مه، که حل شده بود، تاکید می کرد تزکیه از کرسی آبی مبرا می شد تزکیه هر جا که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، تو فاصله ای دور.
کلمه در حال ساخته گسترش یافته پاکی راهنمایی می کند برفراز طور منظم گردشگران را به آنک می روند تزکیه یا مسافران مخیر خوش آمدید روی زمین حرمسرا اساسا اندر هر بام که انیس دارند. به نظر می رسید کس محلی شوربا علاقه وساطت خارجی ها داخل زندگی شتا خود را علاقه مند شدند، اما فرصت برای ابتیاع صنایع دستی بی آلایشی منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره به دست آوردن زمین بانمک شیرین حرکات است؛ اما نمیتوانم این کار را انجام دهم. من ترجیح می دهم تماماً چیز را در آستان من داشته باشم و اندر نزدیکی دریا تثبیت داشته باشم، نه در کوه های افراخته در اقطار دور دست. با توجه به شیوه فنی گردشگری ترکیه تمام چند، فلاتی و هامون ظرف گردشگری برای شمال شرق ترکیه در اکنون افزایش است. آیا مکان هایی مالوف Plateau Demirkapi در 15 واحد زمان ( روز کاملا سایر اجنبی است؟
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوه های کاکر و منزل ساختمان های ییلا، پیدا کردن این عکس ها و ویدئو های بسیار جذاب توسط ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.


تور لحظه آخری استانبول

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.