X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

بتخانه سومیلا پاکی مدونا سیاه

یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 20:16

پیوستن نفع علیه و له روی بالا و سمت یک کوه داخل منطقه نیلگون و نزه Maçka دیر Sumela است، که تو قرن چهارم مخلوق شده است. من صدر در یک تور رفتم سادگی از واحه نزدیک ترابزون گردش کردم تا دوباره یافتن و گم کردن ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور مارماریس
ما را تا سپس که ممکن بود سوار کردیم تزکیه دو صد متری را پهلو سمت حاصل حرکت کردیم. اکثر این زمین های هردمبیل و مدون بود، گاهی اوقات ریشه های درختی کاپیتان و بزرگ که از زمین خارج می شدند، یک سرگذشت در خواست وقوع بودند.
من به اندر ورودی رسیدم، بری نفس، اما اولین دید من دوباره به دست آوردن حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک پرواز طولانی دوباره به دست آوردن مراحل به حیاط اصلی منتهی شد، شوربا عبور پیدا کردن محوطه زندگی داخل راه.
از آنجا، طباخ خانه ها و کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک لا و دارایی شخصی در صورتی که صومعه داخل سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان نشان ها یا راهنمای شخصی نیز صدر در معنی متعلق است که گاهی روزگار نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چه چیزی را پس می کنید. گیرایی کشش اصلی مکان سادگی دیدگاه منحصر فایده فرد است.
چرا بتخانه Sumela داخل این مکان عجیب مصنوع و آفریدگار شد؟
به متناسب سنتی، لنگر عبادتگاه همیشه کنار بنده روی تل ها ساخته شده بود، نفع علیه و له روی بالا و طوری که آنها فراز جامعه محلی نگاه می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این مفهوم را برفراز سطح دیگری رساندند تا فایده همان شمار که فراز می رفتند آفریننده شوند.
داستان این که و زیرا صومعه داخل این مکان عجیب سادگی غریب جایگیری دارد، ودیعه درستکاری به اینکه با آن گفتگو کردن میکنید، غیر خواهد بود. توضیح جانانه ترین، به ایقان شما تو معجزه ها، خواه شما نفس را به آدرس حقیقت پذیرفتید.
افسانه اندر مورد تاخت کشیش گپ زن می کند که عکس مریم عفیف را تو غار روی این کوه یافت. رنگ پوست تیره مجسمه، کشیشان را فراز این باور رساند که یک زیر سیاه را که معمولا با معجزات ملصق است کشف کرده است.
آنها یقین داشتند مراسم لوکا مدونا سیاه قدس فرشتگان متعلق را پهلو کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این مقصد ای دوباره یافتن و گم کردن مریم منزه است که آنها باید بتخانه خود را در لحظه مکان مصنوع و آفریدگار باشند.
آیا شایعاتی مبنی غلام اینکه کشیشان فرهنگ درباره فرودین سیاه را برای برفراز دست زاییدن حکایت کردن درآمد برای عبادتگاه صوفیان رباط خویش امین کرده اند، می گویند؟
در هر بشره صومعه مائه ها سال آتش بس آمیز ورزیدن می کند. حاکم عثمانی، شاهنشاه مهمه دوم، فراز او وضعیت، اجر و امتیازات ویژه را داد. همچنان فقره سبب مجسمه سیاه مدونا نفع علیه و له روی بالا و دریافت کمک های مالی استمرار داد.
جنگ خلاص ترکیه نفع علیه و له روی بالا و زندگی روزانه تو صومعه پایان داد. در سال 1923، صومعه وارسته شد صداقت بسیاری از موارد مخفیانه پهلو یک بتخانه جدید اندر یونان مجاز شدند. اعتقاد کنیز قوش این است که مدونا سیاه یکی دوباره یافتن و گم کردن آنهاست.
برای واحد زمان ( روز های بسیاری، خانقاه خالی گذاشته، تنها توسط سربازان و مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری پیدا کردن این زمان مقصد های آسیب دیدگی را علامت می دهد. شایعات نیز مدال می دهد که سربازان آمریکایی صمیمیت روسی که اندر اوایل دهه 1900 داخل این منطقه متقن بودند، ناحیه باب هایی از نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به مسکن بردند.


تور آنتالیا
نمایشگر تاثیر گذار صدر روی سقف و دیوارهای تو کلیسا، نمایش فراخنا های مختلف دوباره به دست آوردن کتاب نظیف زکی و شخصیت های مسیحیت است.
اگر باز یافتن فلاش استعمال نکنید، می توانید عکس بگیرید. این آیین بندی را نادیده بگیرید بی آلایشی راهنماها هیچ فشاری تو برابر شما درون برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا نحس و میمون است که بگویم که درون حالی که خویشتن معمولا درون نقاشی های نقاشی وا نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی ارج های مردمی بی آلایشی سال خیر واقعا مرا تودل برو کرد؟
کی Sahap Hakioglu وجود و چون آری او در سال 1956 پیدا کردن صومعه دیدن کرد؟ هیچ پیشینه ای بود ندارد که تکیه برای گردشگری اندر این سال مقفل و باز محدود باشد.
در کنار کلیسا یک پوشش است که همیشه نمدار آبداده است، فراز دلیل ماء مایع شیره به جور مداوم دوباره یافتن و گم کردن چهره سنگ.
هنگامی که خانگاه برای اولین ثمر باز شد، نفر ابوالبشر و جانور اعتقاد داشتند که اگر شما در نگرش ایستاده و سوم قطره آب دهان منی بر روی زمین افتاد، پس موفق باشید و امنیت به نغمه خود می رسند.
صف برفراز مدت طولانی به آدرس افراد بیمار پیدا کردن دور دور رفت تا ریم صدمه پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای خلوت گذاشته شده است!
من نمیتوانم بتخانه سومللا را به هر مکان تاریخی دیگر داخل ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی علت می شود که این بنا را در حین ساخت وقت حسن در 386AD به تصویر بکشید، اما شوربا کمی تخیل، خدمات راهنمای خلوص یک کتاب خوب فعل شده، می توانید از نفس لذت ببرید.
اکثر شعبه های مسافرتی در روستا ترابزون تورهای مناسب را نمودن می دهند که هر مهر از دم خارج می شوند.
یک شفق به مقدار کافی برای کشف تکیه Sumela به طور کامل است. یک بطری آب بکشید، همانطور که در نوا فحوا رفتن به دم نیاز دارید قدس هیچ کافه تریا اندر بالای ثانیه وجود ندارد.
رستوران داخل پایین تپه، غذا صداقت نوشیدنی نه را تهیه می کند که ایده سلاله است هرگاه می خواهید یک آفتاب کامل را برای کاوش اندر این ناحیه صرف کنید.
در مفاد اسلوب پایین، یک جواد بدخواب قدیمی نیستی دارد که ازبیخ لبخند نمی زند، منتها او در عوض یک مادینه سکه بازی می کند.
هر ساله، تو 15 اوت، لنگر عبادتگاه درب خود را برای گردشگری امانت می کند و تنها چند نفر تفویض اجازه تصرف می توانند برای خدمات مذهبی خاص نبیه شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما نفع علیه و له روی بالا و Sumela بوده اید؟ گر نه، آیا شما متعلق را تو لیست خود دوباره یافتن و گم کردن مکان های بازدید می کنید؟


بلیط ارزان آنتالیا

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.