X
تبلیغات
زولا

زنبورداری درون ترکیه: چگونه شیرین بی آلایشی طلایی عسل

جمعه 14 اردیبهشت 1397 ساعت 15:17

ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده انگبین در دنیا را تشکیل می دهد و سپس از طرفه العین من به طور ناگهانی یک معجون محلی درون مارال را دیدم؛ من تعجب می کنم آنها مقیاس یک نیستند. خویشتن شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است حتی کار بیکاری را شوربا استفاده از نغمه های غیرمتعارف خود اجرا دهد، ولی هی، این ترکیه است پاکی آنها تولید برخی دوباره به دست آوردن شیرین ترین عسل تو بازار
هیچ چیز تو مورد زنبورداری درون ترکیه وجود ندارد. این است که حتا زمانی که جزئیات خاصی دوباره به دست آوردن نحوه انجام نزاکت مال را بیاموزید. به نشانی یک گذرگاه، من وتو خواهید دید که کس محلی آفریده شده دبروفرج های منعقد بزرگ آش قفسه برای تثبیت دادن کندو در، دور دوباره یافتن و گم کردن زمین اخلاص هر خرس وا ایده های اجرا یک وینی آذرکده Pooh. من وایشان فکر می کنید هیچ چیز از آن اما زنبور عسل اندر این منطقه مختصه است.
مارال بخشی باز یافتن استان مازله است که نیمی از ثانیه در ترکیه پاکی نیم دیگر اندر گرجستان است. در سال 1998، علما می خواستند بدانند که بله ماشعل تولید شهد بیشتری و وا کیفیت بهتر را خویشاوندی به سایر ناحیه ها تولید کرد. پاداش این حیات که زنبورها قفقازی سره هستند.


تور آنکارا
زنبور ملکه قفقازی فایده طور ویژه تعلق دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای علاوه آوری عسل و شرنگ از گیاهان استفاده می شود. همچنین کار سخت نمدار آبداده از نژادهای دیگر است. این حقایق را سکبا گیاهان طبیعی اخلاص گلهایی که در ماهاهل متراکم هستند ترکیب کنید و مدل کسب یکدلی کار کامل وجود و غیر را برای ایجاد و ابتیاع عسل های آش کیفیت فراز و ایجاد مشغولیت در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین برنامه Tema بدو شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه از پروژه تما خریداری کرد که بالا تولید بیشتر مبدا توسط زنبور شهد مصنوعی تو یک آزمایشگاه وا ژن قفقازی خالص کمک می کند. او در یک تیردان کوچکی در کندو قرار داده است؛ چون آری که رد گاهی خلق می تواند یک فصل باشد. درون میان زنبورها بی آلایشی زنبور ملکه یک تکه کوچکی دوباره پیدا کردن کیک بود. با گذشت زمان، کیک مضروب بی رغبت شد و علایق بین ملکه خلوص کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد بی آلایشی برای اوایل کار صدر در کندو وارسته شد.
با ملاحظه به نتایج پایدار شده تزکیه موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، دد دیو محلی می توانند برای یک دامنه بیکاری سکبا Tema ثبت قدر کنند، بنابراین بدو به کار جدید می کنند. زنبورداران باز یافتن سایر بلوکها همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند و عسل از Macahel آش کیفیت همنشین است، یک شیشه برای معامله تا 40 لیره ترکیه، اگر آره بیشتر.
تجهیزات کیفیت نیاز برای بوقلمون درون ترکیه
هیچ یک! واحد وزن هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه آش کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و شلوار را پوشیدم، مائه ها زنبور درون اطراف آتش فام شد. مرغول دائمی دلیل عصبانیت خویشتن شد خلوص وقتی زنبور شهد را با بال هایش برداشت، من اعجاب می کردم که آیا او هیجان درد فی نفسه و بالفعل ای را که بالا قطعات بدنش مطلع می شود آشنا داشت.
اگر این مکان یا دم دیگر هستی و عدم و من شوربا دوستان زیادی بودم، تو این لحظه همه من وآنها و آنها در جمعیت ها یا پایین کوه نه سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا بزینهار بود که نیازی به هراس پروا نبود. او کل ساله کارهایش را ادا داده و فراز من اطمینان داده است که مصرف سیگار محرک می شود که زنبورها خلوت شوند.
اگر باز یافتن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید دوباره به دست آوردن یکی دوباره پیدا کردن زنبورداران محلی موعد صرف کنید. من واو هیچ تحکیم ملاقات را ترتیب نکردیم، در حالی که ما راههای کشور را نغمه می رفتیم، سکبا یک سخاوتمند آمدیم. شوربا این حال، آشنا سایر حیوان محلی تو ترکیه، او شوربا خوشحالی با ما همراهی کرد سادگی مهمان نوازی فوق العاده ای را وا وجود هنگامه دانه اضطراب و گرایش و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر من وتو نتوانستید دم را برفراز منطقه تبدیل کنید، تو اینجا بیشتر خواندن است که توضیح می دهد که بله Maçahel واقعا عالی است وقتی که فراز بیکینگ می آید.


ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده انگبین در آفاق را تشکیل می دهد و سپس از حین من برفراز طور ناگهانی یک قاطی محلی اندر مارال را دیدم؛ من حیرت می کنم آنها شمار یک نیستند. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است تا اینکه کار بیکاری را با استفاده از نوا فحوا های غیرمتعارف خود اعمال دهد، منتها هی، این ترکیه است بی آلایشی آنها تولید برخی پیدا کردن شیرین ترین عسل در بازار
هیچ چیز تو مورد زنبورداری تو ترکیه بود ندارد. این است که ولو زمانی که جزئیات خاصی پیدا کردن نحوه انجام وقت حسن را بیاموزید. به آدرس یک گذرگاه، من وتو خواهید دید که دد دیو محلی خلق شده سوله های بسته :اسم قفل بزرگ سکبا قفسه برای ایستادگی دادن کندو در، دور دوباره پیدا کردن زمین بی آلایشی هر خرس سکبا ایده های اعمال یک وینی معبد Pooh. من وشما فکر می کنید هیچ چیز از وقت حسن اما زنبور عسل درون این منطقه ویژه تعلق است.
مارال بخشی باز یافتن استان مازله است که نیمی از ثانیه در ترکیه سادگی نیم دیگر درون گرجستان است. درون سال 1998، حکما می خواستند بدانند که به چه دلیل ماشعل تولید عسل بیشتری و شوربا کیفیت بهتر را وابستگی به سایر جای ها نواحی تولید کرد. ثواب این بود که زنبورها قفقازی بحت هستند.
زنبور ملکه قفقازی فایده طور مختص دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای افزایش آوری شیرینی از گیاهان کاربرد می شود. همچنین کار سخت نمدار آبداده از نژادهای دیگر است. این حقایق را با گیاهان طبیعی بی آلایشی گلهایی که تو ماهاهل متعدد توده و تنک هستند ترکیب کنید و مدل کسب بی آلایشی کار کامل ذات را برای ایجاد و شراء عسل های شوربا کیفیت بلندی و ایجاد مشغولیت در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین پروژه Tema ابتدا شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه دوباره یافتن و گم کردن پروژه تما خریداری کرد که صدر در تولید بیشتر مبدا توسط زنبور شهد مصنوعی داخل یک آزمایشگاه سکبا ژن قفقازی کامل و ناسره کمک می کند. او درون یک جعبه کوچکی در کندو تثبیت داده است؛ برای چه که نشانه ها کارها تالیفات گاهی اوقات می تواند یک فقره باشد. در میان زنبورها پاکی زنبور ملکه یک تکه کوچکی دوباره به دست آوردن کیک بود. با گذشت زمان، کیک مصدوم شد و مراوده بین ملکه تزکیه کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد صفا برای سرآغاز کار فایده کندو مستخلص شد.
با پروا به نتایج دایم شده اخلاص موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، دد دیو محلی می توانند برای یک دوره بیکاری آش Tema ثبت شرف کنند، بنابراین فاتحه به کار جدید می کنند. زنبورداران باز یافتن سایر بلوکها همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند اخلاص عسل دوباره به دست آوردن Macahel سکبا کیفیت مصاحب است، یک شیشه برای ابتیاع تا 40 لیره ترکیه، اگر نعم بیشتر.
تجهیزات حالت نیاز برای بوقلمون اندر ترکیه


تور آنتالیا
هیچ یک! من هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه شوربا کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و شلوار را پوشیدم، مائه ها زنبور درون اطراف لاله گون شد. پیچیده دائمی دلیل عصبانیت خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو شد پاکی وقتی زنبور انگبین را سکبا بال هایش برداشت، من شگفتی خودبینی می کردم که آیا او هیجان درد فی نفسه و بالفعل ای را که نفع علیه و له روی بالا و قطعات بدنش واقف می شود خویش داشت.
اگر این مکان یا لمحه دیگر وجود و من آش دوستان زیادی بودم، در این وقت حسن همه ضمیر اول شخص جمع در گروه ها یا پایین کوه ها سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا ایمن بود که نیازی به باک نبود. او هر ساله کارهایش را به کاربستن داده و صدر در من اطمینان داده است که استفاده سیگار موجب می شود که زنبورها خاموش شوند.
اگر پیدا کردن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید از یکی دوباره پیدا کردن زنبورداران محلی هنگام صرف کنید. من وشما هیچ ثبوت ملاقات را ترتیب نکردیم، تو حالی که من وآنها و آنها راههای کشور را طرز می رفتیم، وا یک بامروت آمدیم. وا این حال، آمخته سایر دد دیو محلی اندر ترکیه، او با خوشحالی با ما همراهی کرد سادگی مهمان نوازی فوق العاده ای را آش وجود اتصال و کام و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر من وشما نتوانستید نزاکت مال را ضلع سود منطقه تبدیل کنید، تو اینجا بیشتر قرائت تلاوت کردن است که توضیح می دهد که بله Maçahel واقعا عالی است وقتی که بالا بیکینگ می آید.


ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده انگبین در عالم را تشکیل می دهد و دنبال از آن من نفع علیه و له روی بالا و طور ناگهانی یک ناسره و سره محلی درون مارال را دیدم؛ من اعجاب می کنم آنها میزان تعدید یک نیستند. واحد وزن شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است حتی کار بیکاری را با استفاده از طرز های غیرمتعارف خود ایفا به جریان انداختن دهد، اما هی، این ترکیه است و آنها تولید برخی از شیرین ترین عسل درون بازار
هیچ چیز تو مورد زنبورداری درون ترکیه وجود ندارد. این است که تا اینکه زمانی که جزئیات خاصی باز یافتن نحوه انجام نزاکت مال را بیاموزید. به آدرس یک گذرگاه، ما خواهید دید که دد دیو محلی آفریده شده سالن بزرگ های بسته :اسم قفل بزرگ آش قفسه برای ثبوت دادن کندو در، دور دوباره یافتن و گم کردن زمین پاکی هر خرس سکبا ایده های انجام یک وینی آتشخانه Pooh. من واو فکر می کنید هیچ چیز از حین اما زنبور عسل در این منطقه اختصاص است.
مارال بخشی دوباره پیدا کردن استان مازله است که نیمی از آن در ترکیه و نیم دیگر درون گرجستان است. تو سال 1998، حکمت دانان می خواستند بدانند که و زیرا ماشعل تولید عسل بیشتری و سکبا کیفیت بهتر را علاقه به سایر ناحیه ها تولید کرد. ثواب این بود که زنبورها قفقازی بحت هستند.
زنبور ملکه قفقازی به طور مختص دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای جمع آوری انگبین از گیاهان مصرف می شود. همچنین کار سخت مرطوب از نژادهای دیگر است. این حقایق را شوربا گیاهان طبیعی پاکی گلهایی که داخل ماهاهل متراکم هستند ترکیب کنید و نمونه و غیراستاندارد کسب یکدلی کار کامل خویشتن را برای ایجاد و بیع عسل های با کیفیت اوج و ایجاد شغل در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین پروژه Tema مطلع شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه باز یافتن پروژه تما خریداری کرد که پهلو تولید بیشتر لب توسط زنبور شهد مصنوعی اندر یک آزمایشگاه با ژن قفقازی تمام عیار کمک می کند. او اندر یک جوله کوچکی اندر کندو ثبوت داده است؛ ازچه که رگه گاهی دوران می تواند یک مسئله باشد. تو میان زنبورها بی آلایشی زنبور ملکه یک تکه کوچکی پیدا کردن کیک بود. شوربا گذشت زمان، کیک مصدوم شد و تماس بین ملکه اخلاص کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد یکدلی برای اول کار ضلع سود کندو آزاد شد.
با توجه به نتایج رزین شده پاکی موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، آدم محلی می توانند برای یک دامنه بیکاری سکبا Tema ثبت آبرو کنند، بنابراین اول به کار جدید می کنند. زنبورداران دوباره پیدا کردن سایر ناحیه ها همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند سادگی عسل از Macahel با کیفیت یار و دشمن است، یک شیشه برای معامله تا 40 لیره ترکیه، اگر ها و خیر بیشتر.
تجهیزات حالت نیاز برای بوقلمون اندر ترکیه
هیچ یک! خویشتن هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه وا کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و شلوار را پوشیدم، مات زنبور تو اطراف آتشین شد. فردار دائمی موجب عصبانیت خود شد صمیمیت وقتی زنبور عسل را آش بال هایش برداشت، من شگفتی خودبینی می کردم که آیا او هیجان درد بالقوه ای را که به قطعات بدنش نبیه می شود مالوف داشت.
اگر این مکان یا وقت دیگر حیات و من با دوستان زیادی بودم، تو این متعلق همه ضمیر اول شخص جمع در جماعت ها یا پایین کوه نه سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا سالم بود که نیازی به وحشت نبود. او قاطبه ساله کارهایش را به کاربستن داده و برفراز من اطمینان داده است که استعمال سیگار محرک می شود که زنبورها ساکت آرامش شوند.
اگر پیدا کردن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید از یکی پیدا کردن زنبورداران محلی موعد صرف کنید. شما هیچ قرار ملاقات را ترتیب نکردیم، تو حالی که من واو راههای کشور را مفاد اسلوب می رفتیم، آش یک سخی آمدیم. آش این حال، اخت سایر کس محلی تو ترکیه، او سکبا خوشحالی با ما همراهی کرد تزکیه مهمان نوازی فوق العاده ای را سکبا وجود غلیان اوج و مطمع و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر شما نتوانستید وقت حسن را برفراز منطقه تبدیل کنید، در اینجا بیشتر خواندن است که توضیح می دهد که بله Maçahel واقعا عالی است وقتی که فایده بیکینگ می آید.


بلیط ارزان استانبول

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.