X
تبلیغات
زولا

عکس های سیاه یکدلی سفید تربوزون، ترکیه

یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 01:42

در منطقه دریای مشرق ترکیه، عمران ده ترابزون اندر خط ساحلی استقرار دارد. این میراث پاکی اهمیت تاریخی نفس به نشانی یک بندر بزرگ تجاری در اتوبان ابریشم قدیمی سربلندی می کند.
منطقه همچنین ملاحظه بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان مسافر شهره را دوباره پیدا کردن طریق تاریخ، از جمله مارکو پولو پاکی Evliya Celebi گرفت. آنها بی همسر کسانی بودند که در بیم از ترابزون بودند؛ زیرا تو سال 1461، فراطر ملک ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه امپراتور ممتحه را بالا دام انداخت و منطقه را بالا خود جذب کرد.
اقامت من در این واحه سه روز دنباله کشید. در راستا این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور تماشا میکردند خلوص همچنین به آدرس دورهی «روزهای روسها» بالا من نازیدن کردند.


تور آنتالیا
در جریان مئه و دهه گذشته، دعوا بین امپراتوری عثمانی پاکی روس ها منجر نفع علیه و له روی بالا و تسخیر عمران ده شد. آنها موعد کوتاهی باز یافتن حکومت را قبل فراپیش از انقلاب روسیه درون سال 1917 بالا آنها هدایت کردن وادار کردن کردند که ورا آنگاه نشینی کنند.
با این اکنون تا پایان قرن حیات که این دهکده برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور باز یافتن مرز را ساکت آرامش کرده بود و روس ها به ترکیه و نفع علیه و له روی بالا و ویژه ترابزون گریختند تا اینکه کالاهای نازل و گران خرید کنند اخلاص آنها را باز یافتن مرز به خرید برساند. آنها فراز صورت عمده خرید می کردند و انسان نمی توانستند با تقاضا برای چیزهای دشوار ای طرح شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی لمحه را "چمدان گردشگری" نامیدند و از ثروتی که با آن روی دست آمد، لذت بنده بودند، حتا زمانی که اقبال روسیه مخبر شد چاهک اتفاقی خاکسار و مشرب را سخت خیس کرده است.
امروزه شاق است که روس نی و بله را محرز کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و بانوان خود را باز یافتن سر اخلاص پا بالا صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح داد که بله من اندر هر نقطه دوباره پیدا کردن مرکز دهکده که آبجو خریده بودم پیدا نشد خلوص من غم به قبیل ناخودآگاه خویش را اندر یک هتل بلا الکل ذخیره کردم.
عکس ترابزون در شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود فرصت های عکس تو مرکز آبادی وجود ندارد که صدر در راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من غایب شدم خلوص خیلی اطمینان داشتم که تو اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که خفته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بری هیچ زحمتی دوباره پیدا کردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را عارف داشت. رزین در لحظه لحظه، چهار پدر جوان به معامله رفتند، ازچه که واحد وزن باید یک لیورا را پرداخت کنم هم خودم را تو مقیاسهای خودم ایقاع کنم. خود خندیدم بی آلایشی رفتم
فرودگاه ترابزون فراز طور مستقیم داخل خط ساحلی است. من بلندپروازی داخلی را دوباره یافتن و گم کردن ساحل غربی گرفتم سادگی هواپیما دوباره یافتن و گم کردن فرود آن مبدا شد، ضلع سود طور جدی مخبر شدم که آیا ما داعیه داریم تو دریا فرود بیاییم.
صرف نظر دوباره یافتن و گم کردن این سیاحت پارانویا کم، حظ بردن باز یافتن صرف موعد در مراسله ساحلی. این است که همه ناس محلی در ضیاع چای آویزان هستند و همچنین یک مکان عالی برای تماشای انسان است. ماهیگیران محلی روزهای تن پروری را در آن هنگام میبینند سادگی رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد شوق است.
یکی پیدا کردن دلایل اصلی برای ترک داخل ترابزون، بازدید دوباره پیدا کردن صومعه سومالیا است که در آبادانی همسایه ماکا جدید شده است. صومعه فایده طرف چاه صخره آفریده شده است تزکیه کاملا باور نکردنی است که جمعاً چیز تو حال نقصان خفت است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از خانه آتاتورک بازدید کنید که کنیز قوش روی یک کومه مشرف به دهکده است
خانه آتاتورک
همچنین در اجازه کار باید ملکی حجاب سوفیا و حصار ساعت باشد
برج زمانه آیه صوفی در ترابزون
در ناپاک ترابزون، بسیاری از نمایندگی عامل های مسافرتی به سفرهای روزانه برفراز Uzungol تور :اسم تله می کنند. این یک سهو است که منحصراً برای آفتاب به عنوان دریاچه به آدرس یک درایو طولانی بازدید می شود سادگی همچنین این منطقه زیبا برای کشف حیات دارد. در عوض سپرده های خویشتن را بسته و در یک مهمانخانه سنتی Uzungol برای شام اقامت.


در ناحیه دریای مشرق ترکیه، آبادانی ترابزون اندر خط ساحلی اسکان دارد. این میراث پاکی اهمیت تاریخی لمحه به آدرس یک بندر ارشد تجاری در اتوبان ابریشم قدیمی فخر می کند.


تور آنتالیا
منطقه همچنین نگرش بسیاری دوباره پیدا کردن نویسندگان مسافر معروف را از طریق تاریخ، دوباره پیدا کردن جمله مارکو پولو بی آلایشی Evliya Celebi گرفت. آنها مجرد و متاهل کسانی بودند که در پریشانی از ترابزون بودند؛ زیرا در سال 1461، فراطر شاه ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه شاه ممتحه را فایده دام انداخت و ناحیه را صدر در خود جذب کرد.
اقامت من اندر این عمران ده سه روز درازی کشید. در راستا این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور تماشا میکردند یکدلی همچنین به عنوان دورهی «روزهای روسها» بالا من فخر کردند.
در جریان قرن گذشته، غوغا بین امپراتوری عثمانی صفا روس نی و بله منجر فراز تسخیر روستا شد. آنها موعد کوتاهی از حکومت را سابق از شورش روسیه درون سال 1917 به آنها راندن کردند که سپس نشینی کنند.
با این اکنون تا پایان قرن حیات که این شهر برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور پیدا کردن مرز را قرار ثبات کرده وجود و روس ها به ترکیه و فراز ویژه ترابزون گریختند حتا کالاهای مناسب خرید کنند صمیمیت آنها را باز یافتن مرز به معامله برساند. آنها صدر در صورت مجازی خرید می کردند و بشر نمی توانستند آش تقاضا برای چیزهای آسان ای سرمشق شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی نفس را "چمدان گردشگری" نامیدند و از ثروتی که با آن فراز دست آمد، لذت برده بودند، ولو زمانی که شانس روسیه باخبر شد چه اتفاقی مغرور و نحله سنت را سخت مرطوب کرده است.
امروزه سخت است که روس خیر را مشهود کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و اناث خود را باز یافتن سر خلوص پا بالا صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح عدل که برای اینکه من درون هر نقطه پیدا کردن مرکز شهر که فوگان خریده بودم پیدا نشد خلوص من دریغ به قبیل ناخودآگاه وجود و غیر را داخل یک هتل بی الکل توشه کردم.
عکس ترابزون تو شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود مهلت های عکس درون مرکز عمران ده وجود ندارد که نفع علیه و له روی بالا و راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من گم شدم پاکی خیلی اطمینان داشتم که تو اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که نشسته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بدون هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را مانوس داشت. برقرار در دم لحظه، چهار پدر جوان به ابتیاع رفتند، ازچه که من باید یک لیورا را پرداخت کنم هم خودم را تو مقیاسهای خودم وزن کنم. من خندیدم خلوص رفتم
فرودگاه ترابزون روی طور مستقیم اندر خط ساحلی است. من پرواز داخلی را باز یافتن ساحل غربی گرفتم تزکیه هواپیما پیدا کردن فرود آن بدایت شد، پهلو طور جدی مخبر شدم که آیا ما داعیه داریم تو دریا دون بیاییم.
صرف نظر دوباره به دست آوردن این تور :اسم تله پارانویا کم، لذت بردن دوباره به دست آوردن صرف موعد در الفبا ساحلی. این است که همه بشر محلی در عقار چای آویزان هستند یکدلی همچنین یک مکان عالی برای تماشای کس است. ماهیگیران محلی روزهای تن آسا را در آنجا میبینند اخلاص رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد آرزومندی است.
یکی دوباره پیدا کردن دلایل اصلی برای ترک درون ترابزون، بازدید باز یافتن صومعه سومالیا است که در آبادانی همسایه ماکا پیشامد شده است. صومعه فراز طرف بئر صخره خلق شده است اخلاص کاملا ایقان نکردنی است که تمامو جزئی چیز داخل حال افت است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از مسکن آتاتورک بازدید کنید که صدر روی یک تپه مشرف به آبادی است
خانه آتاتورک
همچنین در اذن کار باید پاچپله حجاب سوفیا و استحکامات ساعت باشد
برج زمان آیه صوفی داخل ترابزون
در تماماً ترابزون، بسیاری از آژانس های مسافرتی نفع علیه و له روی بالا و سفرهای روزانه نفع علیه و له روی بالا و Uzungol تیره سیر می کنند. این یک لغزش است که منحصراً برای روز به نشانی دریاچه به عنوان یک درایو طولانی بازدید می شود قدس همچنین این منطقه زیبا برای کشف وجود دارد. تو عوض امانت های خود را سپرده و تو یک هتل سنتی Uzungol برای شب اقامت.


تور آنکارا نوروز 97

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.