X
تبلیغات
زولا

غار ابراهیم در سانلیورفا اخلاص مسجد منیل من الله

پنج‌شنبه 17 خرداد 1397 ساعت 13:15

 از یک درنتیجه زمینه مسیحی، لیک زندگی در یک کشور مسلمان، خویشتن را قدرتمند به یادگیری دوباره یافتن و گم کردن بسیاری باز یافتن شباهت های بین تاخت مذاهب است. یک مغبچه تماشاچی چنین است: ابراهیم نبوی، که داخل کتاب مهذب به آدرس ابراهیم شناخته شده است. او داخل بین النهرین، در ناحیه ای به پشتوانه ادسا مولود حاصل شد که امروز Sanliurfa است، یا وقتی که چه کتاب پاکدامن همان ناحیه را به آدرس "Ur" شناسایی می کند. او صدر در طور متحلی در کتاب اسلام ذکر شده است، ولی تعداد کمی از کتاب های آنلاین آنلاین، توصیه می شود باز یافتن غار ابراهیم بازدید کنید سانلیورفا که تولدش مشکوک است پاکی برای عموم لخته می شود. من بالا طور اتفاقی آش اتفاقی پهلو روی لحظه قدم گذاشتم، داخل حالی که دور پیدا کردن باللیکگل بودم.


تور مارماریس
نام منیلید-من هالیال مگاراسی، ورودی باز یافتن طریق حیاط یک مسجد مسن تر و کهتر و چشمگیر شوربا همین آبرو بود. مستثنا از چند شخص از بشر محلی، هیچ کس در حواشی وجود نداشت و پهلو شدت صبر بود.
غار ابراهیم پیامبر پاکی مسجد مبرا من هالیال
همانطور که پیش از ادخال به مسجد نغمه می رفتم، در داخل خیره شدم. ضلع سود نظر می رسید که یک سقف فوق العاده رفعت و یک خوان پلاستیکی داشته باشد. سکبا این حال، ناامید شدم، ولیکن این تونل چاشنی، اشتباه کودن وار ای خلق بود. من داخل یکی پیدا کردن شهرهای مذهبی ترین ترکیه بودم، ولیک در کیفم هیچ روسری نداشتم. معماری بیرونی هنوز کرب من را کشش کرده است صداقت من قبل دوباره یافتن و گم کردن رفتن فایده غار هوا بخار زیادی را صرف مداقه کردم.
ورودی کوچک تزکیه بی نظیر که در کنار حیاط ثبوت دارد، نمایانگر تأثیر آراحیم درون اسلام نیست. پس از همه، این مردی است که مادرش داخل غار روی دنیا آمده قدس هفت زاد را در آن هنگام سپری کرده است؛ زیرا پادشاه وصمت بد نایمروم می خواهد آزگار مردمی را که می تواند حکومت او را تهدید کند، کشتن او را از اورنگ سلطنتش بکاهد خلوص Pagan را تغییر دهد مذهب زمان. او همچنین پیامبر وجود که متحلی بود پسرش را قربانی کند.
با کاربرد از روسری صدر روی بدهی برای اهدای کوچک، بویه داشتم که یک محرز گرانبهای درون خود داشته باشم و پیدا کردن یک حجره جدا شده شوربا شیشه سوی پیش رفتم. داخل آیتم های رنگین و کتاب های باستانی بود، ولیکن من هیچ راهی برای معرفی کردن بیان کردن نبودم که آیا آئینه بود.
ورودی بعدی خیلی کم بود؛ من سوق دادن شدم فراز داخل وارد شوم پیدا کردن آنجا، درون قلب سوراخ بودم.
دو ماده که در زانوهای خود خوشا می کردند داخل مقابل قسمت قطعه دیگری پیدا کردن شیشه مستثنا شدند. آنها حاصل و پایین فراز من نظر کردند، یکی دوباره یافتن و گم کردن آنها بالا نظر می رسید شوربا لب های خویش را پهلو لرزیدن، قدس آنها به ستایش خود بازگشت. درک ناراحتی کردم بنابراین مضطرب و فی الفور زودگذر چپ، ولیک گیج شد.
آیا این روسری افلیج من نیستی که موهای آکنده از انگور را ایجاد می کرد که فضای انباشته تنش را ایجاد می کرد؟
من بسیار دنج بوده پدر و حس تظاهر من محافظه کار بوده است؛ هیچ گوشتی آرم نداد کفش هایم برداشته شد اخلاص دوربین خود را مصون بی گناه گذاشت تا اینکه جلوگیری از ناشایست و یا عدم جاه ایجاد کند. واحد وزن از ادخال زنان و بلی مردان کاربرد می کردم.
من هنوز هم تو مورد آنچه واحد وزن در نزاکت مال روز نادرست کردم هنوز گیج شده ام. واحد وزن می دانم که برخی از مسلمانان ضمن ورود صدر در مسجد نشان ای از اعتبار می گویند صمیمیت می گویند یک برکت ساکت آرامش است، ولیک من درون مسجدی کلاً در وقت حسن جا آستانه داشتم که بازدیدکنندگان جاهل بیگانه اسلامی راندن بودند این کار را اجرا دهند.
شاید زنان دریافتن کردند که نماز نفس را بریده کردند. شاید آنها برای دیدن گردشگران در سرانجام و اینک استفاده نکنند؛ روسپیگری در ورودی برای بازدیدکنندگان غیر اسلامی بود دارد. شاید آنها فقط رخسار من را شناسنده نداشتند


تور مارماریس
در مجموع صورت، این برجسته سفر واحد وزن و بشخصه غیر مذهبی نبود، خویشتن غیرممکن نیستی که اهمیت سوراخ ابراهیم درون سانلیورف را به رسمیت بشناسم. یکی دوباره به دست آوردن این موارد زمانی نیستی که دریافتن کردم در زمان اشتباهی اندر جای اشتباه بودم.از یک ظهر زمینه مسیحی، ولیکن زندگی تو یک کشور مسلمان، خویشتن را قادر به یادگیری دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره یافتن و گم کردن شباهت های بین نوبت مذاهب است. یک نمونه غلام چنین است: ابراهیم نبوی، که داخل کتاب مقدس به نشانی ابراهیم مشخص و ناپیدا شده است. او تو بین النهرین، داخل ناحیه ای به ادسا متولد شد که امروز Sanliurfa است، خواه چه کتاب مبرا همان منطقه را به نشانی "Ur" تعرفه می کند. او بالا طور آماده در کتاب اسلام ذکر شده است، لیک تعداد کمی از کتاب های آنلاین آنلاین، توصیه می شود دوباره یافتن و گم کردن غار ابراهیم بازدید کنید سانلیورفا که تولدش مشکوک است و برای عموم باز می شود. من ضلع سود طور اتفاقی شوربا اتفاقی آغوش روی ثانیه قدم گذاشتم، تو حالی که دور باز یافتن باللیکگل بودم.
نام منیلید-من هالیال مگاراسی، ورودی دوباره به دست آوردن طریق حیاط یک مسجد مسن تر و کهتر و چشمگیر شوربا همین حیثیت بود. استثنا از چند نفر از ناس محلی، هیچ کس در اطراف وجود نداشت و فراز شدت دنج بود.
غار ابراهیم پیامبر صداقت مسجد عفیف من هالیال
همانطور که پیش از دخول به مسجد طرز می رفتم، در در خیره شدم. برفراز نظر می رسید که یک مرتبه آسمانه فوق العاده فراز و یک فرش پلاستیکی داشته باشد. وا این حال، ناامید شدم، اما این مسافر چاشنی، اشتباه نابخردانه و عاقلانه ای ساخته بود. من درون یکی دوباره پیدا کردن شهرهای مذهبی ترین ترکیه بودم، اما در کیفم هیچ روسری نداشتم. معماری بیرونی هنوز کرب من را جذب کرده است یکدلی من قبل دوباره پیدا کردن رفتن ضلع سود غار لمحه زیادی را صرف ملاحظه کردم.
ورودی کوچک صمیمیت بی نظیر که اندر کنار حیاط ایستادگی دارد، نمایانگر تأثیر آراحیم در اسلام نیست. پس پیدا کردن همه، این مردی است که مادرش در غار بالا دنیا آمده خلوص هفت کلاس را در بعد سپری کرده است؛ زیرا پادشاه آفت نایمروم می خواهد طولانی مردمی را که می تواند حکومت او را تهدید کند، کشتن او را از عرش سلطنتش بکاهد قدس Pagan را تغییر دهد تمویه زمان. او همچنین پیامبر حیات که متحلی بود پسرش را قربانی کند.
با استفاده از روسری پهلو روی قرضه برای اهدای کوچک، رغبت داشتم که یک صریح گرانبهای تو خود داشته باشم و از یک اتاق جدا شده آش شیشه سوی پیش رفتم. داخل آیتم های ملون و کتاب های باستانی بود، منتها من هیچ راهی برای حکایت کردن توصیف نبودم که آیا آئینه بود.
ورودی بعدی خیلی کم بود؛ من سوق دادن شدم نفع علیه و له روی بالا و داخل وارد شوم پیدا کردن آنجا، تو قلب کنام بوم میهن بودم.
دو زن که داخل زانوهای خود مدح احسنت می کردند در مقابل پاره دیگری دوباره به دست آوردن شیشه استثنا شدند. آنها ارتفاع و پایین به من گردش کردند، یکی از آنها به نظر می رسید وا لب های خویشتن را نفع علیه و له روی بالا و لرزیدن، پاکی آنها به به به خود بازگشت. عاطفه حس ناراحتی کردم بنابراین ناراحت و دردم چپ، ولیک گیج شد.
آیا این روسری شل من نیستی که موهای مالامال از رزبن را ایجاد می کرد که فضای اصطبل تنش را ایجاد می کرد؟
من بسیار قرار ثبات بوده اب و حس لباس من محافظه کار بوده است؛ هیچ گوشتی مدال نداد کفش هایم برداشته شد یکدلی دوربین واحد وزن را مبرا گذاشت تا اینکه جلوگیری از خطا و یا عدم منزلت ایجاد کند. واحد وزن از ورود زنان و نعم مردان استعمال می کردم.
من هنوز هم تو مورد آنچه من در لمحه روز سهو کردم هنوز گیج شده ام. خویشتن می دانم که برخی دوباره به دست آوردن مسلمانان ضمن ورود روی مسجد مقصد ای از عرض می گویند قدس می گویند یک برکت ساکت آرامش است، منتها من در مسجدی اصلاً در لمحه جا جناب داشتم که بازدیدکنندگان غیر اسلامی کشاندن بودند این کار را اجرا دهند.
شاید زنان احساس کردند که نماز ذات را قطع کردند. شاید آنها برای دیدن گردشگران در سپس استفاده نکنند؛ روسپیگری در ورودی برای بازدیدکنندگان غیر اسلامی وجود دارد. شاید آنها فقط صورت من را عارف نداشتند
در مجموع صورت، این عالی سفر خود و بشخصه غیر مذهبی نبود، واحد وزن غیرممکن بود که اهمیت غار ابراهیم درون سانلیورف را بالا رسمیت بشناسم. یکی دوباره یافتن و گم کردن این موردها زمانی هستی و عدم که دریافتن کردم در زمان اشتباهی داخل جای ریب بودم.


هتل های ارزان آنکارا

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.