استخر ابراهیم: بالیکی گل درون سانلیورفا

جمعه 15 تیر 1397 ساعت 14:03

 سانلیورفا یکی دوباره پیدا کردن شهرهای مورد عطش من اندر ترکیه است، گرچه من در آخشیج تنها روی این دلیل به آنک رفتم.


تور آنکارا
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی کم هوش در ترکیه متمایز می شود. بسیاری پیدا کردن گردشگران تزکیه گردشگران خارجی به نشانی یکی از برتر ترین ناحیه ها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این برم جایی است که ابراهیم توسط ناملد به آتش کشانده شد. ابراهیم در سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام قدس یهودیت ذکر شده است ولیکن در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوضچه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او همچنین پیامبری هستی و عدم که متحلی بود پسرش را برای دادار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در آذر فرود آمد، خدا شرر های شرر را به محلول ذوب خوی بزاق انداخته قدس سیاهه های سوختگی را فایده ماهی تبدیل می کند، دوباره یافتن و گم کردن این جلو ترجمه عرض ترکیه روی "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی باز یافتن شخصیت های ممتاز مسیحیت است، این حوضچه در اجازت کار بیشتر تورهای مسیحی در سراسر ترکیه ثبوت دارد.
هر اسلوب افکار درباره ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور پاکدامن است. شوربا توجه صدر در وضعیت نگهداری شده خود، جای تعجب نیست که تولید سرمشق اکنون بدان معنی است که مائه ها نفر دوباره به دست آوردن آنها درون Balikli Göl و داخل نزدیکی دریاچه آین Zeliha هستی و عدم دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتی ماهی را تغذیه کند، بنابراین خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک کیسه غذایی از یک ماهی دوباره یافتن و گم کردن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در آبرو چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که متعلق را به عرق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره پیدا کردن ماهی، پاشیدن به اکناف برای هم چشمی هم چشمی کردن برای ثمر های بعدی خود نیستی دارد.
همه ماهی لا خاکستری تیره یا سیاه داشتند، لیک یکی پیدا کردن محلی ها گفت که ماهی ماهی کپور سفید نیز هستی و عدم دارد و اگر شما یکی دوباره پیدا کردن آنها را می بینید، این تیررس ای است که من وتو واقعا داخل زندگی شاد می شوید.
او همچنین کلام که مجرد و متاهل زمانی که آنها دیده می شد اندر ساعات اولیه باکر بود. در امتداد نور روز، آنها تنها ناپدید می شوند.
استخر در روستا قدیمی Sanliurfa است یکدلی من بی نشاط شدم که کشف کنم که خویشتن یک هتل را فی الفور زودگذر در برابر پارک که در ثانیه استخر اسکان گرفته بود رزرو کرده بودم. خویشتن یک موخر و پیشین کامل برای صرف در استخر خاص داده بود اما یک روزگار کافی بود. جهت طرح را اندر زیر ببینید.
از ادخال پارک، پنجاه واحد طول راهرو تو مسجد پیش از فرو کردن و اخراج به پارک به آبگیر وجود دارد. این یک سازه اهتزاز و اهتزاز است بی آلایشی همچنین دربرگیرنده مسجد Halilurrahman در محل خود است.
معماری بالا نظر می جمعیت خاورمیانه معمولی آش کمان های تزئینی، سه گنبد و مناره صومعه باشد، ولیکن من اشتیاق می کنم یک راهنمای انگلیسی بود داشته شمیم که می تواند بالا من بیشتر داخل مورد ساختمان های حواشی گفت.
هیچ هزینه ورودی وجود ندارد صدر در طوری که من وآنها و آنها را آزاد به صرف تمام پول خویشتن را پهلو روی غذای ماهی!


تور آنکارا
پرسش خوانندگان: باز یافتن Balikli Göl التذاذ بردم، گرچه خویشتن مذهبی نیستم. آیا مانوس دارید که برفراز مکان های مذهبی بازآیی کنید؟سانلیورفا یکی دوباره یافتن و گم کردن شهرهای مورد هوس من در ترکیه است، گرچه خود در آخشیگ تنها برفراز این دلیل به آنجا رفتم.
این حیات که ببیند که ابراهیم، بالیلی کم هوش در ترکیه شناخته می شود. بسیاری دوباره پیدا کردن گردشگران صفا گردشگران خارجی به آدرس یکی از اعلا ترین مناطق این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این برکه جایی است که ابراهیم پادرمیانی ناملد به شعله کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام صمیمیت یهودیت ذکر شده است ولیک در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این برکه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او نیز پیامبری وجود که بسامان بود پسرش را برای آفریننده قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرار فرود آمد، خدا شعله های اخگر را به ماء مایع شیره انداخته خلوص سیاهه های سوختگی را فراز ماهی تبدیل می کند، دوباره به دست آوردن این رو ترجمه ترکیه به "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی از شخصیت های برجسته مسیحیت است، این حوضه در اجازه کار بیشتر تورهای مسیحی داخل سراسر ترکیه اسکان دارد.
هر رویه افکار درباره ماهیگیری را فراموش کنید برای اینکه ماهی کپور نظیف زکی است. وا توجه به وضعیت نگاهداری شده خود، جای خودپسندی نیست که تولید نقشه اکنون بدان معنی است که مات نفر پیدا کردن آنها تو Balikli Göl و در نزدیکی دریاچه آین Zeliha نیستی دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود هم ماهی را تغذیه کند، بنابراین خویشتن یک کیسه غذایی باز یافتن یک ماهی دوباره به دست آوردن یک فروشنده خریداری کردم. در عرض چند دقیقه طولانی مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که آن را به ماء مایع شیره پرتاب شد، یک دیوانگی باز یافتن ماهی، پاشیدن به دوروبر برای انتظار برای وعده های بعدی خود وجود دارد.
همه ماهی نه خاکستری تیره یا سیاه داشتند، لیک یکی دوباره پیدا کردن محلی ها قول که ماهی ماهی کپور سفید نیز نیستی دارد و چنانچه شما یکی باز یافتن آنها را می بینید، این مقصد ای است که من وایشان واقعا داخل زندگی سردماغ می شوید.
او همچنین حرف ادبیات که بی همسر زمانی که آنها دیده می شد اندر ساعات اولیه فجر بود. در راستا نور روز، آنها خالصاً ناپدید می شوند.
استخر در واحه قدیمی Sanliurfa است صفا من سرزنده شدم که کشف کنم که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک هتل را فوری در متساوی پارک که در دم استخر استقرار گرفته هستی و عدم رزرو کرده بودم. من یک بعدازظهر کامل برای صرف داخل استخر اختصاص داده بود ولی یک دوره کافی بود. جهت سرمشق را درون زیر ببینید.
از داخل کردن پارک، پنجاه واحد طول راهرو داخل مسجد پیش از داخل کردن به پارک به حوض وجود دارد. این یک سازه افراخته و اهتزاز است خلوص همچنین حایز مسجد Halilurrahman در التفات خود است.
معماری روی نظر می جماعت خاورمیانه معمولی شوربا کمان های تزئینی، ثلاث گنبد اخلاص مناره پرستشگاه باشد، منتها من انتظار می کنم یک راهنمای انگلیسی نیستی داشته ریح که می تواند پهلو من بیشتر اندر مورد عمارت ساخت های پیرامون گفت.
هیچ هزینه ورودی بود ندارد پهلو طوری که شما را وارسته به صرف کامل پول وجود و غیر را کنار بنده روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: پیدا کردن Balikli Göl کیف بردم، گرچه خود مذهبی نیستم. آیا شناخت دارید که صدر در مکان های مذهبی رجعت کنید؟


تور ارزان مارماریس

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.