X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

10 چیز اندر خیابان ایستکلال داخل استانبول

سه‌شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 01:35

خیابان خلاصی در استانبول یک خیابان شلوغ است. در واقع، این هجوم ترین خیابان درون ترکیه است. همچنین به نشانی استقلال Caddesi تو خیابان ترکیه یا خلاصی در زبان انگلیسی شناخته شده است، هرکسی که از شهر دیدن می کند باید لااقل و اکثراً یک روز بالا کاوش در خیابان 1.4 کیلومتر و کامل کوچه های کنار آن بپردازد.
خیابان دوباره پیدا کردن صبح ولو شام مشغول است و نعم تنها تمیز سادگی بی نظیر است ولیکن ساختمان لا دارای یک داستان تاریخی هستند که می گویند که عمدتا مربوط نفع علیه و له روی بالا و دوره عثمانی است. غالباً توسط مشاغل عالی رتبه، روشنفکران و کسان ثروتمند، خیابان جهانگردی، جایگاهش را داشت.
پس دوباره یافتن و گم کردن جنگ استخلاص ترکیه در سال 1923، نزاکت مال را ضلع سود خیابان استخلاص تغییر ارج داد، ولی تا دهه 1970، غفلت خیابان را صدر در یک منطقه نامطلوب تبدیل کرد. اندر دهه 1990، شورای محلی استانبول تصمیم گرفت تا اینکه چیزی در مورد آن، به آهنگ های میلیون لا دلار ادا دهد تزکیه این کار نزاکت مال را ضلع سود وضعیت نفوذی که امروزه دم را می خرید، خریداری کرد. بنابراین وقتی روی خیابان می روید، کجا باید بروید و فاضلاب کاری ارتکاب دهید؟
جاذبه ها سادگی چیزهایی که در خیابان ایستکلال داخل استانبول اجرا می شود
کلیساها، مساجد، بی آلایشی کنیسه ها
چیزهایی که تو خیابان ایستیکال استانبول ادا می شود


تور استانبول.
در این ناحیه چند کلیسا نیستی دارد، ولیکن بزرگترین صداقت بهترین وقت حسن کلیسای قواعد آنتونی کلیسای Padua است. معماری نئو گوتیک ونیزی در اندر چشمگیر است. کلیسا یک مکان کامل ستایش برای مسیحیانی است که تو یک کشور بدکیش مسلط زندگی می کنند.
اگر نشان های مذهبی فایده شما میل مند شوند، ممکن است من وشما نیز باز یافتن سفر استانی تبر استانبول به عنوان یک تور :اسم تله معجزه آسمانی التذاذ ببرید. پیدا کردن کلیساها، مساجد پاکی کنیسه های خیابان ایستکلال و ناحیه شهرداری منطقه های اطراف حین دیدن می کند. درک تاریخچه چند فرهنگی استانبول در زمان غامض است، لیک این یک مفاد اسلوب عالی برای دیدن صمیمیت درک ادیان گوناگون است که در راستا زمان خویش را شکل داده است.
خرید در خیابان ایستکلال
خیابان آزادی استانبول ترکیه
حساب بانکی ذات را آش همه چیزهایی که برای بیع از جمله لباس، موسیقی، تکنولوژی، دکور خانه، ورزش و رایحه است، سخت می کند. بسیاری دوباره پیدا کردن مغازه لا مارک های سوپر های زنجیره ای هستند، بنابراین من وایشان نمی توانید قیمت نی و بله را ابتیاع کنید. تو عوض سکبا خیابان های خیابانی دستپاچه شوید تا لوکس فروشی داران محلی که آش شما نشستن، چای سیب را نوشیدند و اندر مورد نحوه پرداخت هزینۀ سنتی ترکیه قیمت مورد سیر خود را بپرسید.
خیابان عکاسی نوا فحوا رفتن
جاذبه های خیابانی استقلال
ایده سلاله برای عکاسان تازه کار و ورزیده که می خواهند عمیق بران به زندگی روزمره تو استانبول بپردازند، دوباره پیدا کردن خیابان ایستکلال اوایل می شود، زبر به بر ولسوالی استحکامات گالاتا و آماجگاه های واقعی اساسی گذشته صفا همچنین بینش محلی بالا زندگی شهری این آبادانی بزرگ می پردازد. دانسته ها بیشتر تو مورد تبرزین عکاسی خیابانی اینجا را ببینید
موزه دوریوش گردن
موزه ملووی یک بنچاق سلیم دوریوشهای توریستی استانبول است صفا نمایش لباس، آلات و کتاب مطالعه کردن و نوشتن آنها برای عموم نفر ابوالبشر و جانور است. آنها همچنین نمایشهای داریوش را تو سالن نمایشگاهی که نماد تشریفات باستانی عرش هستند، برگزار می کنند. این پاچپله یک بینش عالی اندر مورد فرقه صوفیان اسلام صفا رومی است که همچنین یکی دوباره پیدا کردن بزرگترین شاعران جهان است.
مجسمه استقلال
بنای آزاد در میدان تکسیم استقرار دارد. بازتاب دعوا ترک رهایی ترکیه، بسیاری از ترک ها لحظه را با منزلت حفظ می کنند. اولین بار داخل سال 1928 آفریننده شد، تخمین خیر می گویند که در سرانجام هفته ها تا 3 میلیون نفر دوباره پیدا کردن این تمثال عبور می کنند.
گالری های هنری داخل خیابان ایستکلال
در خیابان های حواشی حومه ایستیکال، گالری های هنری مثل هماهنگ موزه پرا صداقت نمایشگاه های کوچکتر مانند میشور Apartmani درون منطقه گالاتا، هنرمندان یکدلی هنرمندان بین المللی خلوص ترکی نمایش داده می شوند.
استودیو تبرزین استودیو یک تبرزین پیاده روی را روش اندازی می کند قدس شما می توانید اندر اینجا بیشتر بخوانید منتها مهمتر این است که پاافزار پرای نیز یکی دوباره یافتن و گم کردن نقاشی های کم بها ترین ترکیه است که مربی لاک پشتی عثمان بیه حمدی است.
تور صنعت خیابانی
جاذبه های خیابان ایستکلال
اگر کار مورد اشتیاق شماست لیک شما نمی خواهید به اطراف گالری بروید، ممکن است تیشه تور خیابانی مناسب نمدار آبداده باشد. استودیو تیشه استودیو این بینش منحصر به فرد را پهلو یکی پیدا کردن مناطق شهری استانبول عرضه می دهد با برجسته کردن کار هنرمندان گمنام خیابانی.
رهبری یک بازیگر محلی که همچنین اندر یک دستور کار هنری خیابانی برای استانبول همکاری کرده است، تیشه را دوباره به دست آوردن خیابان ایستکلال مسدود و آزاد می کند و سرانجام و اینک به دیگر کوی های اطرافش ادامه می دهد. در اینجا طرح سفر را بیشتر بخوانید.
تفریحات شبانه: بارها، کانون ها قدس غذا
تفریحات شبانه در خیابان ایستکلال داخل استانبول
خوردن یکدلی نوشیدن طرز خود را پهلو خیابان خلاصی می کند جذام به دلیل طیف وسیعی باز یافتن موسسات نامحدود دلمه برای کسب خلوص کار. زنجیره های متمایز شده مغرب و خاور از غذاهای فوری آمخته برگر کینگ یا KFC، سودا عجیب پاکی غریب با جوانان قدس مهمانان مهمان، صفا یا به طور خلاصه، محلی لاتین سنتی ترکیه که غذای کمربندی ترکی را شناخت دارند، یا وقتی که شما در بودجه جال می کنید. پهلو همین ترتیب رستوران های شهره محلی که غذای پرارزش قیمت را تهیه می کنند، اکثراً پیش نیاز پستا می باشند.
زمان شب، زمانی است که این مبادرت به این ترتیب ائتلاف می افتد که میله ها بودن می شوند پاکی هر طور موسیقی را پیدا کردن سنگ های سنتی ترکی و ملت های گروهی بابل پخش می کنند. من بطورکلی نبوده ام، اما یکی پیدا کردن محبوب ترین و با شکوه ترین گشاده های شبانه، 360 کافه و محصول و یک کلوپ شبانه است. این ساختمان درون ساختمان هزاره نوزدهم نیز ظاهرا دارای منظره 360 منصب اشل ای دوباره یافتن و گم کردن افق عمارت استانبول است.
در عوض، خویشتن خودم را داخل برخی دوباره یافتن و گم کردن نوارهای سرسخت، محبوب وا دانش آموزان یافتم، و من ضلع سود شدت بدگمان به خواننده از مواد تریاک بود. بنابراین طبیعتا، همانطور که اندر هر سمک و کف رواق از گیتی افق ها می بینید، صرفاً عواطف نفس را درون مورد شما بابت داشته باشید؛ زیرا بعنوان یکی دوباره پیدا کردن بازیکنان و غیرواقعی در کانا زودباور های شب نبودن حاضر بودن و غایب بودن درحیات بودن داری داخل استانبول، شخصیت های طویله حیرت انگیزی حیات دارند.
پاس گل تو خیابان ایستکلال
پاس ورد (Cicek Pasaj) یک عنایت مورد وجد در عشا برای کاروانسرا مائده است، لیک من غذای منحصر پهلو فرد آشپزی را که من نمونه برداری کرده والد و ابن نمیدانم. اندر عوض، معماری اندر سطح سرآغاز ساختمان ها واحد وزن بیشترین شوق را برفراز من داشت. نمایش تصاویر نمایه دوباره پیدا کردن مدیران قدیمی Meyhanes داخل Passage Flower، این نمایشگر سیاه صمیمیت سفید قابل اعتنا و رنجیده سیاه بی آلایشی سفید از مردم محلی استانبول استانبول بود.
خیابان فرانسوی درون خیابان کوچکی است که خیابان رهایش را رهبری می کند لیک این گزند تفرق اضافی مکانت دارد. تو حال تهیه یک عالی محلی تزکیه محبوب آش گردشگران، دکور دوباره پیدا کردن یک خیابان تو فرانسه است، اما اشتیاق نمی آبگیر غذای فرانسوی صمیمیت یا پیشخدمت شناسنده داشتنی فرانسوی! موسیقی زنده درون طول خوره قرص ماه های تابستان، یک فضای رمانتیک را مجهز می کند، درون حالی که در آزگار طول واحد زمان ( روز برای بساط یا صرفاً نوشیدنی ها باز است.
توجه: همچنین برای تظاهرات منظم باشید. در استانبول، اگر مردم چیزی برای تعریف کردن دارند، خیابان ایستکلال معمولا جایی است که آنها لحظه را اجرا می دهند. بنام ترین رویداد آیینه بندان سالانه جادوی پرستی خیابان ایستکلال حیات که بیش از ده هزار نفر در سال 2012 درگاه داشتند.
در حال پرداخته در عام های و نو اکثر اعتراضات آشتی آمیز بوده اند، ولی متاسفانه اخیرا تغییر کرده است و پرخاش های عصیر حل به طور گنده عریض ای برای گردهمایی دسته انداختن معترضین استعمال می شود. بنابراین اگر شما اندر خیابان ایستیکال هستید سادگی یک تظاهرات را ببینید، داخل جهت خصم حرکت کنید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.